Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Meni je dosao na njemu oficijelni 2.3.3. ginger i nemam nikakvih problema. Po meni dizajn telefona je za 10, pozadina je blago hrapava pa telefon jos bolje lezi u ruci.
     
  2. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Evo uzeo ga danas i prezadovoljan sam, ne moram više upirati u ekran ko konj dok nesto proradi... Nego ovaj sad sam vidio da on meni nudi neke WI-FI mreže u stanu, i jel moguće to kako iskoristiti?
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Konektuj se na neku ako nea katanca :)
     
  4. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Može li se kako taj katanac zaobici?

    EDIT: Kupio sam mobitel u Eronet radnji, jer u bh telecomu nije bilo. I problem je iako sam se prijavio za net, znači poslao sms za prijavu, opet mi ne radi net, već se samo poneke stranice učitavaju...
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kolko si ga platio? Ja sam imo problem sa internetom ali ga noob nije aktiviro. Upute su prejednostavne, imas ih na eronet stranici.
     
  6. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ma izgleda da je falilo kredita hehe zato nije radio net... Platio sam ga 516KM.

    Nego je on kodiran samo na njihovu karticu, i zna li neko ovdje kako da ovo čudo dekodiram?
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta si kupio za 516 KM? Galaxy ACEa ili Galaxy S?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

  9. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Stvarno se osjeti velika razlika izmedju dumbpohonea, i smartphonea, isto jbt ko da uključim PC, kad uključim Samsung Gakaxy Ace S5830 (taj sam kupio).

    EDIT: Nego kako njega dekodirati na jednostavan način? Kad stavim neku drugu karticu traži PIN za otključavanje mreže.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa zato sto si ga kupio u eronetu :) Cuo sam da za telefone od eroneta ako ubacis prvi put neku drugu karticu onda bude otkljucan za sve mreze, ali ako prvi put ubacis od eroneta pusiona
    BTW nebih da ti kvarim cejf ali za 510 maraka si popusio zestoko jer taj telefon nevrijedi toliko :smt003
     
  11. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ma naviknut ću se i na to, nego mi samo žao stare kartice pa tamo sam jbt imao 50KM kredita, žao mi što to ne mogu nikako iskoristiti.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Re: Preporuka za smartphone

    Drug za 5 stoja mogo si naći Galaxy S, al eto.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pokusaj moze li ga neko otkljucati u servisima mada ce te i to kostati
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ih kume,ebo te eronet,pupusio si laganini 100 maraka

    ovaj telefon se krece oko 400 KM nov,otkljucan na sve mreze a ti si taj platio 519 KM jos zakljucan na eronet
    i jesi li platcanje na rate u pitanju ?
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jarane kakv si ti ovo link stavio hahaha :lol:
    Izgleda da je naotvarao tabova ni sam nezna kakav je link kopirao muwahahaha :smt005
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    zippo nisam znao da ti je fetiš anal teen
     
  17. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    A jbg, najebo sam jer mi se nije dalo tražiti radnje po Sarajevu gdje ima jeftinije. Nego je li ikako moguće zatražiti kod za otključavanje od ERONETA ili prodavca? I da, jel moguće poslati kredit sa Ultre na Eronet, i koji je ono broj kad treba poslati kredit (zaboravio sam)?
     
  18. irhadkul

    irhadkul Komšija

    eronet ti nikad nece otkljucati to,a kr nije moguce poslati.nego ti jutubaj za taj fon kako ga otkljucati!!POzz
     
  19. Tesla

    Tesla Aktivista

  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fakat smiješno mi da neko istrese preko 500 za Ace. :shock: A još jučer tražio telefon do 300KM.