Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Za moj pojam je odron svaki CPU koji nema bar dvije A73 jezgre.
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    E jbg, mogao sam i pretpostaviti da ne mogu vjerovati debilima iz univerzalno.
    Pise u opisu HD+ ekran, nisam gledao dole ostalo.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da se razumijemo, covjek trazi telefon za 450-500KM a nece Xiaomi. Izbor mu bas nije velik sto se tice procesora.
    Ja sam mu preporucio A6+ zato sto ima ekran, kameru i bateriju bolju nego Huawei za tu cijenu, a vjerovatno i softwersku podrsku jer je noviji telefon.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam zašto ne Xiaomi kada si na budzetu, nije da imaš milju pa kao izbirljiv si. I meni se ne sviđa kako izgleda, ali ebat ga, radi savršeno a spec mu za 300km kao od tih za 450-500

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da mu je problem u nazivu Xiaomi, zaje*avat ce ga u drustvu :D

    Meni se jedino na Note 5 nesvidja sto mi zastitno staklo okolo nije naleglo jer je zakrivljen ekran na ivicama. Na bijelom modelu se to ne vidi. Inace nikakvih problema.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je najbolja stvar što je 300km i lipo me boli hoću li isprati staklo.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. Almir

    Almir Komšija

    kako su se pokazali huawei tel kokretno p20 ili p20 pro iz bhtelekoma... tako mora radi toptima i freebonusa koju sam skupio na firmi pa da iskoristim... ili je preporuka ići na nešto drugo sličnog ranga?
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vidi se da ne drzis cesto razne modele po rukama
    to sto ti navodis kao problem,sada ima 99,9 % telefona
    ili da ti pojednostavim,svi modeli od 2017. na ovamo imaju zakrivljene ivice i zastitno staklo ne moze ici do kraja,pa ostane staklo u zraku i bude bijelo kada je ugasen display
    ovo nekima smeta a nekima ne smeta...tako da neki koriste zastitna stakla tako a neki ne koriste
    ali prisiti ovo samo Xiaomiju nije bas lijepo :D
    nisi vidio "krivine" na LG>ju,tipa k8,k10...hahah
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam javio na vrijeme, nije do telefona, momak u univerzalno je lose zalijepio, ili je los kvalitet zastitnog stakla.

    Na drugom Note 5 koji je isto kod njih uzet je leglo dobro i nevide se ivice.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja taj A6 ne bi kupio nikad. Smeće

    I to da baterija duže traje na A6 nego na Note 5 je smiješno.
     
  11. Ninja

    Ninja Komšija

    Moze se kupit zakrivljeno zastitno staklo.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    za neke modele,edge modele ali tek to sto je bacanje para...cirkus
    jer se to zakrivljeno ne vakumira,nego je ljepilo samo po ivicama zastitnog stakla...malo se odlijepi,udje prasina ispod i cirkus,plus touch ne reaguje najbolje,mora se jace pritiskati
    uglavnom niko nije zadovoljan sa tim staklom
    a za ostale modele,koji nisu edge a ivice su zakrivljene,imajju samo uza stakla,koja ocajno ruzno izgledaju i nemaju svrhu,jer su samo na pola displaya zalijepljena
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    lose zalijepljeno
    stakla za redmi 5 plus i note ekstra izgledaju,ako se lijepo zalijepe i idu bas do samog pocetka krivine ivice
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A naplacuju ko budale 10KM, za te novce mogu 5kom uzeti preko ebay-a.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa jeste poskupo ali nisu ni sa ebaya prejeftina,plus raja ne zna zalijepiti,pa ti ovo dodje kao i usluga,pod uslovom da i radnik zna zalijepiti

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  16. Ninja

    Ninja Komšija

    Ja sam kupio za iPhone 7 i 7+ i dobro su nalegli. Nisu ljepljivi.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa to nisu edge modeli
    na iphone se fino zalijepi ali ne ide do kraja,staklo se zalijepi samo za ravni dio ekrana
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislis na ovakav?
    [​IMG]
     
  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Bas takav.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako coskovi, odizu li se?