Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

    Drzim tanki silikonski oklop na zadnjoj strani, tako da se sve fino zaokruzi. Ali desilo se 2-3 puta kad ga nosim bez tog oklopa da zakacim taj cosak. Ali nema trajnih posljedica, sve se vrati na mjesto.

    [​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta zastitna stakla se mogu skinuti i ponovo zalijepiti kada se stavljaju. Par puta sam ih montirao. Ako ima cosak koji ne "hvata" samo odlijepis staklo i probas ponovo. Nakon par postavljanja se ispraksira covjek.
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

    Tako sam se ishandrio kad sam ga stavljao na iPad. Jedno sat i po dok nisam utrefio kako treba.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    moze se skidati ali treba paziti da se praska ne zalijepi sa ljepljive strane,inace ce tu ostati baloncic
    takodjer prilikom prvog postavljanja,najvaznije je dobro ocistiti ekran,da nema prasine ili prljavstine,jer to ostavi baloncic kada se staklo vakumira
    uglavnom nije tesko ali treba par pokusaja da se upraksa
    najbolje je upaliti display kada se postavlja,jer ti svjetlost ekrana daje oznake kako da ga sto bolje centriras

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    Ninja likes this.
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Odneses nekom u servis i stavi to za petobu :) i ja sam se tako zajebavo sa Mi3, unistio 3 folije i na kraju odustao haha

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  6. Ninja

    Ninja Komšija

    Iskustvo je pokazalo da u Bosni ne postoji profesionalac, rezultat vjerovatno ne bi bio dobar kao kad ja zalijepim. Ipak sam centrirao staklo perfektno za ljusko oko.
     
    Sena likes this.
  7. magic

    magic Guest

    Moja preporuka je Xiomi Redmi 5a. Za sve one koji nisu previse zahtjevni, ovaj telefon je za prihvatljivu cijenu izuzetno kvalitetan.
     
  8. Daffy_ducks

    Daffy_ducks Guest

    Zdravo svima nalazim se u dilemi koji od ovih modela telefona izabrati, dakle po specifikacijama ikarakteristikama me zanima koji telefon odabrati od svih ovih navedenih
    Samsung Note 9
    Samsung galaxy S9 plus
    iPhone 8
    iPhone 8 Plus
    iPhone xs
    iPhone X
    iPhone xs max
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dams82 and Daffy_ducks like this.
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ne kontam!?Hoce li se konacno ovaj bot banovati?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da nije bot nego samo osoba koja je imao/imala naporan start na forumu, nije upucen u pravila.
    Ako je kako zippo kaze, onda ga se treba na vrijeme rijesiti. I onako imamo dosta likova koji prave probleme.
     
  12. Daffy_ducks

    Daffy_ducks Guest

    Upravo tako nisam upucena u pravila ovog foruma. A poslana sam sa klixovog foruma jer tamo nemaju dobre preporuke za mobitele.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ovdje su ti loše.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sad je fol i zensko hah
    ovo je neki momcic,koji nije cist u glavi i iskreno bi zamolio admina da ga uklone sa foruma,iako ce se vjerovatno vratiti sa drugim nickom
    ovo pisem cisto da ne truje forum glupostima i da se ne trosi energija na njega i njegove nebuloze

    na klixu ga banuju na sedmicnoj bazi i on uvijek dodje sa drugim nickom

    jedna njegova legendarna izjava je kako on downloaduje sebi ram i tako pojaca racunar hah

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  15. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Xiaomi Redmi Note 6 Pro? Ima li iko i kakva su vam iskustva? Procitao sam neke reviewe i poredjenja.....vrlo slican je 5 dual AI modelu,samo ima veci ekran,noviji sistem i bolju prednju kameru....treba mi iskustvo iz prve ruke,ako neko ima navedenu peticu.....
    Hvala
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Još se niko nije javio da ga ima, skoro sam gledao neku kraću recenziju, sve u svemu nije neki napredak u odnosu na RN5 za koji su jedino rekli da je ekran slaba tačka, ja lično nemam problem s tim.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Stormbringer likes this.
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma telefon je skoro pa isti kao Note 5 AI... mi smo svi zadovoljni sa istim tako da sigurno nećeš pogriješiti ako ga uzmeš.
     
    Stormbringer and dams82 like this.
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Skoro pa isti uredjaj, uglavnom ekran dobio notch, te nesto bolji omjer screen-to-body. That's about it. Kamere su sigurno iste.
     
    dams82 and Stormbringer like this.
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Neki od ovih je dobar izbor :) [​IMG][​IMG]

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    EL NINO CFC likes this.
  20. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Imao desni i imao lijevi,a ne znam koji je ovaj u sredini.... :)
    Nego,ima li ti onaj jaran kakvih telefona? Jel Enes,cini mi se..... :)