Priznavanje US vozacke dozvole u BiH?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Reznor, Jun 29, 2009.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Rucno prebacivanje je proslost.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    cuj to ? :smt005
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Automatik vs manual!

    Zasto biti gospodin kad mozes biti fizicki radnik :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Osobno bih uvijek manual, ali ima nas svakakvih.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Automatik preferiraju tipovi koji ne znaju voziti, torbicaneri i grupa ljudi koja fura francuske aute. BTW kad kazem automatik ne mislim na paddle-shift kakav je na gore spomenutim enzo-u i gtr-u (koji su btw gay auti koje gotivi gore spomenuta populacija), nego klasicni automatski mjenjac sa rucicom.
    [​IMG]

    Pravi muskarci koji imaju para voze tvr (po mogucnosti iz proslog vijeka).
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nek' si im rek'o. :D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    A "folcvagen" iz proslog vijeka, ~85. :mrgreen:
     
  8. GW

    GW Moderator

    Onda si Kike Budalike. :mrgreen:
     
  9. h2o

    h2o Aktivista

    Igleda da je neke Top Gear asimilirao.
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    Jah u pravu si da su i gtr i enzo gay auta jer bi svi dali guze da ih provozaju.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad smo vec poodavno otisli u OT a moderatori se ne ljute onda je nabolje jedna gotivna limuzina premium klase sa automatskim mjenjacem odnosno tiptronikom i jedan coupe sa bar trolitarskim benzincem sa manualnim mjenjacem.

    BTW neki dan sam vozio jedno vozilo sa sekvencijalnim mjenjacem,e to je roba prava,ne treba ni stisnuti kvacilo niti pustati gas,samo opalis po mjenjacu pod punim gasom i saltanje se zavrsi munjevito brzo,to je bio dozivljaj. :smt007
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @nFare
    Ne shvatas ti smisao jer nisi vidio svjetlo. Ali ja sam tu da te uputim na pravi put, pa evo par imena sa liste vlasnika velikog enzoa:

    -Eric Clapton
    -Nicolas Cage
    -Yoshiyuki Hayashi, Famous Japanese Ferrari Collector
    -Tommy Hilfiger, clothing designer
    -Rod Stewart
    -Jean Todt
    -Bruce Weiner, former owner of Double Bubble Gum
    -Pharrell Williams, music producer
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Zaboravio si Jamira :), ali sam siguran da ovog trenutka neki gay nateze Sagarisa, samo sto nije dovoljno "in" pa mu ne znamo ime. :)
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    @dog: sta onda kazes na Astona DB9, gayevi su ga izabrali za najljepse auto na svijetu a kladim se da se i tebi svidja :mrgreen:
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pogresno sam shvacen, nisam mislio na gayeve po opredeljenju. I na gore navedenoj listi je samo jedan homoseksualac.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Pa hard core Ferrari owneri mole boga da se vrati manuelni mjenjac u nova auta, cak u nekim modelima high end bolida manuelni mjenjac dolazi kao dodatna oprema.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ehh lijepa doba Testarosse. :mrgreen:
    Da se malo vratim na temu - Ico, reci familiji da ti ovdje uplati vozacki. U suprotnom rizikujes da zaebes mnogo mjenjackih kutija kada se vratis sa njihovom "licencom".
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    ma daj ba to je za low skill

    tj amere
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne kazem da je automatik losa stvar, ali ipak polaganje vozackog treba biti na manualnom i to po mogucnosti na nekom autu sa "teskim" kvacilom. Lako se kasnije presaltati na automatiku.
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    ma generalno za autmoatik kazem normalno da treba na nasem polagat