Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma iskreno svaki trud se treba platiti pa tako i to pravljenje patch-a..

    ja sam se volio igrati jos kod PES 5 i PES 6 cak sam ucestvovao u nekim patchevima ali proslo me :)

    licno sam samo koristio pesedit patch al siguran sam sad da ce neka dobra alternativa doci jer PES 15 je odlican :)
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    na evo webu naprije izađu nove stvari. ja trenutno koristim PTE patch.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    prvi sedmični live update koji će, izgleda, izlaziti svakog četvrtka:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo na.. dole negdje šesti na listi: http://www.pes-patch.com/
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    možda se nekom i ovo nađe od pomoći :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Mali off.. sada sa prijateljem igrao prvo fife 15 pa pesa 15 na PS3. Stari pesovac koji mislim nije igrao nista nakon šestice ili osmice.

    Liku se smucilo koliko je sve tromo, sporo, pogotovo sto je na pesu veci dilej nakon zadane komande ( bio sam ubrzao igru za jedno polje). Ja se smijao citavo vrijeme, nisam mu dao da ustane ali nije nista slagao. Nije to vise onaj fudbal koji se igrao do jutra i gdje se po igraonama davala zadnja marka cak i meni koji igram te igre pa mi nije nepoznato.

    Ste se tice igraone, 1h = 4KM [​IMG]
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    je li vi igrate na brzini 0 ili 1
    nekako je na 0 pravo tromo i usporeno
    optimalna brzina bi bila 0.5 ali te nema :D
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam na 0 :D

    Cekam još uvijek pravi patch da se krene master liga ili become a legend.

    Evo gledam poceli su ubacivati stadione tako da uskoro ocekujem i dobar patch da krenem :)
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    to je implementirano u oba gornja patcha, ima selector u kojem možeš uključiti i isključiti taj mod.

    a ovo će tek biti prava stvar: http://www.pes-patch.com/2014/11/pes201 ... ortal.html
    lik otključava ps4 grafiku unutar .exe fajla. na evo webu ima temu sa novim slikama za 0.2 verziju
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Za sada je ovaj Pesgalaxy.com Patch 2015 najbolji patch za mene, testirao sam ga i veoma je kvalitetan doduše oko 800 mb je to sve govori.

    Ono što sam ja primjetio od greški je da repka BiH ima legea dresove :D

    Šala na stranu opcenito je patch odlican i može se komotno početi BAL ili ML :)
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    tuga vicio 0.5 ima naše nove dresove i još neke sitnice koje nemaju u pesgalaxy patchu, ali zato nema bundesligu, odnosno fake timovi su još pod bundesligom.

    iduće sedmice izlazi nova verzija PTE patcha i mislim da bi mogao opet preuzeti primat.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li postoji peč koji adresira samo gameplay ? Interaktivnost, bugove i slicno ? Ne bih da hejtam ponovo, ni jedna igra nije bug free, ali tesko da zavrsim utakmicu kada vidim da moj igrac prodje izmedju suparnika i lopete kao u prvimim PES-ovima.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    'Ajd neka im bude. Probam i taj fazon. Tnx.

    EDIT: Hmm.. ne radi.. izbaci nesto na "turskom" pa onda error ..0142.

    EDIT: Nevermin, napravio.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sam odigrao par utakmica i gameplay je sada igriv,iako je brzina spora...ja igram na 1...pretromo mi je na 0
    kretanje i fizika igraca je uradjena fenomenalno,bukvalno su animacije kao na pravoj utakmici...lopta isto ide kako treba i tu je sve ok

    odigrao sam jednu sezonu LP i osvojio :D...iako sam se jedva provukao pored barcelone...mesi kada uzme loptu,mesi i zabije :D

    i ja cu skinuti neki patch,da vidim malo kako su modovali i sta rade
    sinoc sam igrao protiv BiH,igraci nemaju ni face ni imena ...sto je bed :D
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  20. slalovic86

    slalovic86 Novi član

    Kako promjeniti server kada igras online, igru sam uzeo na US PSN store i konstantno igram protiv Brazilaca, Argentinaca itd. a lag ubi do bola jedva uspijem sastavit kraj sa krajem. Button delay sigurno preko sekunde :(