Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prilicno sam siguran da je kao na Fifi, tj nema servera, igras protiv citavog svijeta. Naleti lagger s vremena na vrijeme, ali vecinom je ok. Vidi kakve su ti postavke na plejki, probaj direktno preko ethernet kabla ili pokusaj promijeniti DNS.

    edit, nvm, izgleda da ima US i EU server. Ne znam mozes li sta uraditi...
     
  2. slalovic86

    slalovic86 Novi član

    Izgleda da nema pomoci ....

    Ide PS3 na prodaju, totalno razocarenje u PES 2015 zbog lag-a ... zamalo ga nisam zafijario do brazila :mrgreen:
     
  3. xman

    xman Komšija

    U PES 2015 kada dodajem loptu igracu ne dodaje automatski suigracu u noge nego u pravcu u kome gleda igrac kod kog je lopta,jel ima opcija da se to iskljuci jer nisam igrao PES 100 godina i realno ovo mi je pretesko :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    valjda isprave bug MAN UTD-a , u be a legnd kad u pola tekme promjene formaciju i CB ode u napad a FW u sredinu a sredina na RB a RB na CB :lol: vuce se od 2013 . koje smece od igre
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta je ovo, jos plasticnije izgleda. Jel se sta pricalo sta ce biti ubuduce sa serijalom, s obzirom da se Konami okrece na mobile cini mi se
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma kakav konami i informisanje fanova. Nema gore kompanije po tom pitanju. Cijedit ce engine dok se boje ne rastope a onda IP prebaciti na android. Godinama nisu napravili posten fudbal, sumnjam da ce i u narednih 5.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    dobro izgleda teaser, vide se mnoge novine... ali ako ono bude samo na next gen konzolama, a ne i na pc-u, mogu se popišat sami na sebe.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Zasto? Evo glava ako im i 10% cini prodaja PC verzije.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Grafika losija neg prije xD
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    PES6 i Sholym,
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    meni se grafika čini malo bolja nego prošle godine... ali mi ništa do ne znači ako ovo isto neće biti i na pc-u. evo prvi gameplay teaser sa ign-a:



    i još malo novosti:

    "For the first time in the PES series, dynamic weather has been introduced, with the chance of rain starting during the game. Combined with the ever more realistic ball physics, the rain changes how the game can be played with passes speeding up, and players less skilled to struggle with trapping. The defender taken by the 1 on 1 will be covered with pitch blades by slipping and falling. This feature is applied to all offline modes including the Master League, becoming an important element to decide the outcome of the match."

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    malo sličica:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    myclub i master liga:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    geymar na slikama ko hulk
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao PES 2016 demo, ma jaje jajetu sa 2015. ja ne vidim nikakve razlike nit u grafici nit u gamepaly.

    Jedina razlika je sto je sada i na Xboneu u 1080p.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja na taj serijal potpuno zaboravio. :)