Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma Konami odustaje od velikih igara, ne treba bacati pare na to
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kada pozelim PES,ja cu sebi instalirati 2012 ili 2013...sjecam se da sam te zadnje igrao i da sam derao master ligu
    evo sada dzojstici skupljaju prasinu,prst prasine na njima ima :D
     
  3. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma R.I.P PES, svake godine sve gore i gore...bio sam cijeli zivot fan serijala, a doveli su do toga da me ni demo vise ne zanima...
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sreca pa nemam vise vremena kao nekada :)

    Jedino sto sam igrao kad imam viska vremena je upravo PES al nisam ni njega pokrenuo od zime :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam pes prestao igrati tamo od one verzije kad je izasao prvi put onaj mod become a legend, tada sam vecinu vremena igrao u lanu, i onda poslije toga, ne da ti se nikako protiv kompjutera igrati.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je narodnjak izasao za x360..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Lol, hajd sto je lightning 5 puta losiji na PC, ali zasto ima losije teksture.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Al closeup trava izgleda bolje na PCu xD
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Izasao je narodnjak..
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    nije fer sto je PC verzija dno dna sto se tice grafike iako sjecam se jedno vrijeme PES nisu izbacivali za PC.

    ali opet nikad se nije ni kupovao PES vec skidao xD
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kada sa Tottijem postignete pogodak on lagano dobije iphone i opali selfi :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    skinuo i ja ovaj PES 2016 i mogu reci da mi je legao na prvu
    gameplay je pravo igriv i pitom...animacije su vrhunske a fizika lopte...pa brat bratu kao na TVu...bas realno
    brzina je isto podesena kako treba...sve u svemu,u ovih 3-4 utakmice sto sam odigrao...puno bolji nego zadnja dva PESa

    standardni problemi konamija su nelicencirani klubovi,nema bundes lige i tako to

    samo je kod mene komp kanta...za graficku kaze da je BAD a i ne mogu na 1200x720 igrati na high...a onaj konami logo mi steka i na medium...izgleda da cu morati na low igrati haha

    grafika i nije losa,mislim ono face,znoj,zile i to...sve se vidi fino

    btw.dao sam gol petom i ono ono pravo petom,zamahnuo momacki...ima dosta novih poteza,odbrana golmana ,voleja,suteva
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    da, ovaj novi pes je dosta bolji od prethodna dva... posebno mi se sviđa što su vratili onu navijačku koreografiju, pa kad igrate na, random primjer, juventus stadionu ili na san siru, baš moćno izgleda. onda odlična nova stvar, igrači se znaju okliznuti na terenu i pasti.

    ono što se pod hitno mora popraviti je sviranje faulova i raznovrsnost šuteva. pogotovo ovo prvo, sudija ništa ne svira, to mi je game breaker.

    inače, meni lično najbolji sweetx: http://www.pes-patch.com/2015/09/pes-20 ... usnkc.html

    druga igra s ovim :)
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovo mi se vec desilo...trcim u jednu stranu i naglo okrenem u drugu...igrac se okliznu i pade...bas smijesno izgleda :D
    jucer sam dao gol petom i to kakva peta :D...primjetio sam dosta stvari...onda svaki igrac ima svoje specificne pokrete...i to mocno izgleda
    skinuo sam onaj patch sto si postavio ali nisam instalirao...a skinuti cu i ove postavke...sto posvijetle i uklone onaj blur
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nek sam docekao da PES izgleda kao arkada u odnosu na FIFU... Igraci se puno brze okrecu, mozes raditi blind pasove (u FIFA 16 gotovo nemoguce, ode lopta haman u aut), lopta brze putuje. Grafika je smece.

    Sta je sa transferima?
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kako se ovaj sweet x fix ukljucuje,iskljucuje ?
    ili cim se ubaci folder u instalacioni,ono je aktiviran fix i treba da popravi boje ?