Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    sve je to divno i krasno, ali ako ove godine ne otkupe još par licenci, dzaba im sve...

    a inače, očekujem mnogo od novog pesa, kao i od fife, samo se nadam da ih neće hardverski preopteretiti, to bi ipak trebale biti igra za široke narodne mase, a ne samo za odabrane, kao neki fps naslovi.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    forzajuve, nebi da se svadjam, ali ako su ovo nebuloze onda ti igras fifu
    vjeruj mi sve ovo stoji, ali ne kod svih timova, tacnije ne kod svih igraca

    recimo ronaldu se nece desit da iz sesnest ne suta na prvu kad je to potrebno.. dok shevchenku, lampardu, rooney-ju vjeruj mi hoce

    za faule nme znam dali si me skontao, hiljadu puta se zna desit da faul s ledja koi je za crveni ne bude svira, znaci par napada na igraca koji su definitivno za faula ne budu svirani,... dok neko malo guranje zna bit za zuti karton.. mislim potpuno ne realno i ne kazem da je tako svaki put al jednostavno ta stvar nije rjesena

    a dodavanje lopte i povrede ronalda i pojedinaca definitvivno stoje, pa jebemu, nije valjda doslo da snimam mobitelom.. pa znam zbog cega se zivciram

    a dupli pas.. nek ti bude
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Za mjesec dana je zvanicno predstavljanje u Leipzigu pa vidjecemo sta ce ispasti !
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Je li se ovo meni cini ili Ronaldinho ima konacno "pravu" facu :D
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    dobro ovo je većina konzolaških slika, vidjet ćemo tek poslije kako će to izgledati na pc-u. uz to, neke od ovih slika su iz zadnjeg WE. sigurno će biti još dorade do pravog PES-a.

    gledao sam i slike za fifu 08, impresivno djeluju.
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Evo ja igram PES 2008 na compu. :mrgreen: Pokazao bih vam, ali mi ne radi print screen tipka. :mrgreen: :lol:
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma


    oplakah :D koji mu ono bijese nick :) nemogu da se sjetim :D znam samo da je on prvi imao dvije ati u SLI :D
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    OssX? :mrgreen:
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    danas mi prijatelj igrao ovaj najnoviji WE i kaže da su otkupili licence za sve najjače lige europe i da imaju sve najbolje reprezentacije svijeta. to je super vijest, znači da za novi pes više neće trebati oni option fajlovi, konačno su sve bitne lige tu. :lol: :wink:
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Home-made edit za PS2 pretpostavljam !
     
  13. TopniK

    TopniK Komšija

    Da...To nije original nego kao što reče XTRage, kućni rad. Znači, neko je našao softvare-editor pomoću kojeg je editovao i imena klubova, igrača, stadiona a i statistike-ocjene igrača i većinu stvari prilagodio sebi. Znam za ovaj WE bazukas što su neki kreteni raditi. Ocjene igrača smiješne.

    Npr. ja navijam za Arsenal i nabrijem sve svoje igrače. Ima li to smisla? To više nije soccer, tu se gubi draž.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Imam ja potreban softver za te stvari ali mi se neda raditi jer takvih edita ima hrpa :)
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Treba upucat onog što je prvi napravio još tamo za SNES :lol:
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    sto bas tvorca SNESa da upucas :roll: nije on kriv :twisted:
    a sto se tice ovih edita igram uvijek igram org.verziju i kada izadje Wendeta edit/verzija onda nju igram.Wendetu igram jos od WE5 8) mozda i od ranije samo se nesjecam koje su verzije bile za PSONE tak da neznam :)
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pitao sam ga jel to s nekim patchom, kaže nije, cd je takav kakvog ga je dobio, a tačno je da se radi o PS2.

    a ako su i njega zajebali i dali mu takav editovan cd (nisam znao da se to može uraditi na PS2), onda nam ne gine ništa nego ovo:

    http://www.pcgames.de/?menu=browser&ent ... ode=entity

    :D :wink:
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kad je vec rijec o option fajlovima jedno pitanje. Odakle mogu (i ima li uopste) da skinem ove nase kari*aske ekipe tj nasu ligu?
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    imas Superpatch sa svim balkanskim ligama i kupovima.potrazi na http://www.pcigre.com tu je bilo.samo skines option fileove i netreba ti nista vise ;)

    EDIT:evo sada sam gledao i imaju samo za PES5 patch koji dodaje nasu repku i jos ove nase lige i timove.

    pogledaj na http://www.pesoholichari.com
     
  20. TopniK

    TopniK Komšija

    Mogu misliti koje su zvijeri tu naši igrači...Ništa sem originalnih ocjena od strane progamera igre.