Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Pretjeruješ. Da sada uporediš iznenadio bi se kako je grafika u FIFA 98 očajna, samo tada je bila kao dobra pa si je takvu zapamtio. Ova grafika PES-a je generacijama ispred nje. A sa druge strane, da je grafika kao i u FIFA-i 98, to meni ne igra toliku ulogu koliko mi igraju neke bitnije stvari vezane za sam gameplay. Tako barem gledaju pravi ''sokeraši''.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Evo još jedne dobre vijesti:

     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Nisi shvatio poentu mog posta i bukvalno razmisljas. A ta preseravanja da nije bitna grafika nego gameplay macku o rep obrisite. Nikome grafika nije bitna, eno fol. Ako ti je do igrivosti, ustekas ''Terminator'' i mlati ''Goal-a'' do zore. Bas je zanimljivo kad te u pola akcije zdrma grom. :)
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Bilo kada sam imao 12 godina. :D
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Dajte ljudi, grafika je kud i kamo bolja od igrivosti i pojedinih dijelova igre. Zato, ako nista drugo, neka poprave raznorazne gluposti koje unistavaju gameplay i dovode do izivljavanja na gamepadovima, a grafiku neka ostave u drugom planu ...
     
  5. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ma meni je dovoljna recimo grafika sa PES-a 4, puno puno su vaznije stvari kao sto je fizika lopte, realne ocjene igraca, realniji golmani(ovi sada brane neke nevjerovante stvari a nekad primaju golove koje bi ja odbranio)
    no opet igraci nebi trebali imati skroz realne ocjene nit bi igra trebala biti do kraja realna u brzini, jer ipak igra se na 10 minuta, kad bi sve bilo realno rezultat bi bio 0-0 jel tako?
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    grafika mi je ok, ali pitanje je kakva će mašina trebati da se pokrene taj novi pes, ako je zaista pc verzija pravljena po next gen engine-u. opet kažem, ne treba napucavati grafiku i sistemske zahtjeve, bolje da poprave sve nedostatke i lda se potrude oko licenci. malo mi je šuplja ta priča da zato što ea sports drži licencu za bundes ligu i premier ligu da zato ne može konami da dobije. pa onda ne bi mogli ni za špansku, francusku, holandsku, italijansku dobiti, jer ea sports drži isto licence i za te lige.

    sve u svemu, strah me da će samo sretni moći igrati normalno ovaj novi pes, jer mislim da će biti prezahtjevan. čini mi se da će fifa 08 za pc biti bolje optimizovana i prilagođena prosječnim strojevima današnjice.

    e da, zna li se hoće li biti moguće u novom pesu praviti one option fajlove sa svim licencama?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    E i ti svasta pitas :roll:

    Iako ce grafika biti next-gen, nema tu sta biti prezahtijevno, jedan poligon igraliste i 22 igraca. Nije to DIRT pa da se svaka travka vidi, da imas damage model sa milionima poligona. Ne brini, pichit ce to na 7600GT
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ja ne kuzim kako PES6 nisu uspjeli krekovat da ga igras online sa piratom, ako moze COD2, BF2 i stajaznam kolike igre, zasto nebi mogao PES
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    topnik je gore stavio da će struktura fajlova biti promijenjena, zato pitam za patcheve. pitanje je i koliko će biti kvalitetni (teksture i oštrina) s obzirom na to.
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re:

    ne krivi EA, krivi KONAMI jer neće da plati koliko treba. jer da ne može nikako premiership, onda ne bi mogli ni dva kluba koja već tri godine redovno licenciraju (i oni pod istu licencu spadaju).
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. Sale

    Sale Aktivista


    aaaa hebote...gledajuci ovaj previev zakljucio sam da ce to opet biti, isto sranje drugo pakovanje

    pogledajte kakve su "glupe" golove davali igraci na preview-u, pogledajte krecanje igraca, okretaje i skakanje ma skoro pa identicno sa PES6

    znam da se ne moze ovo uzeti za sigurno...mozda bude dobrih ismijena no gledajuci po ovom preview-u meni i nema toliko nesto skoro pa isto :cry:
     
  13. Raptor

    Raptor Aktivista

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Neam pojma, vrlo moguce, sad i ja vidjoh :( Jaran mi posla taj link pa ga ja ovdje samo proslijedio, mrsko mi ga bilo sinoc gledat. Sorry ak je chorak ;)
     
  15. TopniK

    TopniK Komšija

    Ovo što se naveli je Preview od Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2007 što je zapravo identično PES-u 6. Gameplay video za Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2008 još uvijek nije dostupan.
     
  16. Sale

    Sale Aktivista

    eh dobro je onda...vidite da sam dobro primjetio :mrgreen:
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

    Jos samo da si primjetio "2007" logo nakon 20sec. :oops: :p
     
  18. Sale

    Sale Aktivista

    preskocio sam odmah u pola nisam gledao sve iz pocetka :smt005
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ma ja, ono je preview od zadnjeg winning eleven-a. jel iko od vas ima taj WE, ima li neka razlika u odnosu na pes6 (jer ovaj WE je izašao nekoliko mjeseci poslije PES-a).
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Ima razlike. Bilo je price o tome ovdje, ali i dosta netacnih odgovora nazalost. :D
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018