Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Dos'o je i taj dan...
    Code:
    The Leipzig Games Convention runs from 23rd - 27th August for mere members of the public and is open a day earlier for exhibitors, journalists and industry professionals.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jedino razocarenje za mene barem sto se PES6 PC verzije tice sto je direktan port sa ps2. I to brzinski, ono sve konfiguracije se odnose na ps2 kontroler, ne na keyboard i tako te gluposti. Bezveze.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    A jel' to, Boga ti, ti igras PES preko tastature?! :D Ma suti, nek je nama PESa na PCu, znam kad je tek izasao WE kec i dvica za PSX, ljudi koji nisu imali PSX od srece plakali kad su culi da postoji emulator pa da ga mogu igrat na PCu :smt003
     
  4. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    I... prvi (ali ne i zadnji) video je tu!

    http://www.divshare.com/download/1686326-7e0

    Obratite paznju na stadion, na navijace (00:24), nacin na koji Owen proslavlja pogodak (bolje reci s kim proslavlja) (1:18), opcenito na izraze lica i pokrete, na travu... ma na sve.
    Meni izgleda predobro i dooosta obecavajuce! Jedino me sjebaje sto mislim da nema sanse da se ovo pokrene na mojoj masini... :evil:
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Jes' pasha, ali ovo je samo intro. On je i na ISS-u predobar. :D

    PS. Avatar ti je katastrofa. :smt006
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Prerendana scena, nema sanse da ovakva grafika bude (ustvari IMA sanse, jedna 8800 GTX bi ono mogla vrtiti u realnom vremenu, al NEMA sanse da 50% gamerske populacije ima GTXicu ;) )
     
  7. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Fazon je u tome da je predobro. :smt003
    A evo kako izgledaju face francuza i portugalaca (PS3). --> http://www.divshare.com/download/1686519-830

    P.S. Predpostavljam da ti se potpis strogo dopada. :smt006
     
  8. Sale

    Sale Aktivista


    hahaha... najbolje pri kraju kad puca slobodni uderac, jebote sta ih je u zivom zidu :smt003 :D

    EDIT: brojao sam ih...hama svi na liniji i to ni manje ni vishe nego njih 10 :mrgreen: :lol:
     
  9. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Pa... sa tim su htjeli da prikazu novu mogucnost: biranje broja igraca u zivom zidu. :wink:
     
  10. Sale

    Sale Aktivista


    Eh pa super ako ce tako biti :wink:

    sve u svemu, izgleda lijepo, no ipak nisam vidio in-game trailer :|
     
  11. Raptor

    Raptor Aktivista

  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Hvala puno na linku.

    Meni je jedino drugacija trava i meniji u odnosu na PES6 a ostalo mi sve isto :D :roll:
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Zvucis kao da je to lose :D

    Dobre stvari se ne mijenjaju.. Doduse, sada sve izgleda "plasticnije" ali Boze moj, 27. oktobra bu'mo vidil' sve :D
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kako ja vidim, svi ćete 17tog septembra po novu fifu.
     
  15. Raptor

    Raptor Aktivista

    Kvalitet trailera nije bas mjerodavan. Nisam neki sokeras, ali je prakticno sve bolje, na prvi pogled... :roll:
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa i ja igram na tastaturi, jednostavno navikao, s tim da mi je mnogo lakše npr. fifu igrati preko tastature, nego pes.
     
  17. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Zadnja put, FUFA je usla u moju kucu '99, i od tada mi nije palo na pamet da je zaigram. Ne vidim nekog razloga sto bi se sada to mijenjalo.

    Poluvrijeme, Spanija - Brazil (PS3) --> http://www.divshare.com/download/1689569-7f5
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa iz više razloga. kao npr, sudeći po trailerima, trebat će beton mašina da se novi pes igra normalno, bez velikih rezanja detalja i ostalo. dalje, opet ništa od novih licenci, skoro ništa se nije promijenilo od pes5, osim što izgleda samo napucavaju grafiku i hardverske zahtjeve. mislim da će fifa (iako je i kod nje grafika uznapredovala u odnosu na prošli nastavak) biti bolje optimizirana za pc i da će je većina na ovom forumu igrati bez problema (sjećam se poznanika koji još u vrijeme fife06 i pes5, fifu06 je mogao bez problema igrati na svojoj mašini, a pes5 mu je znao štekati, toliko o optimiziranosti), a što ne reći da će fifa08 izaći mnogo prije pes-a, tako da mnogi neće imati strpljenja (kao ja npr) da čekaju 26ti oktobar da kupe samo pes, zato će se prvo fifa igrati. :wink:
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    ROFLMAO :lol: :lol: :lol:

    Slusaj, FIFA 2007 mi je (dok sam imao 7600GS) isla u nekih 20 fpsa na 1280x1024 dok je PES6 picio na +40 - toliko o optimizaciji. Kako ne shavatas da NISU bitne ni licence, nit grafika nit ista drugo - samo gameplay. Hebo ti igru kod koje kad izlaze igraci na teren pun ti ekran Motion Blura i dresovi im se presijavaju od HDRa i kad sutnes loptu isto da si nabio nogom balon pa leti onako kako se vjetru cefne. Igram PES6 dok ne izade PES 2008 - a Fifu 2008 igrat umjesto PES6?? HELLNOOO :twisted:
    PS: Grijeh je porediti te dvije igre :mrgreen:
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    @Vedo

    ma za tebe se ne brinem, kad ti pogledam konfu u sigu, ti bi mogao odmah i pes2009 :D , ali šta je s nama s prosječnim konfama? ne moram biti u pravu, ali mislim da će novi pes biti mnogo zahtjevniji od nove fife.