Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    nabavi ps2 i igraj ko covjek WE11 i to je to.miran si i sa licencama i sa hardwerskim zahtijevima. :smt006 fifu nikada nebih igrao na konzolama,na PCu mozda i bi.pozz
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Razočarenje za PS2 verziju Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2008.

    Znači, onima koji nisu upućeni još jednom ću objasniti. Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2008 izlazi 26.10.2007. i kada je riječ o PC, PS3 i xBox360 verziji, radi se o novoj generaciji PES/WE serijala, kako po području grafike tako i na području Gameplay-a. Video sa predstavljanja nove generacije PES/WE odnosno WE PES 2008 je već postan na ovoj temi.
    Međutim, kada je u pitanju Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2008 za PS2 tu vas moram razočarati i reći da se radi o skoro identičnoj igri PES 6. Posjetite link.

    http://www.pesgaming.com/blog/pes-2008/ ... pointment/
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa sta si ti ocekivao sa 300 MHz procesorom i 4 MB VRAM-a !

    Kad je to grafika u PS2 verziji PES-a valjala (ni imena na ledjima se ne mogu procitati kako je "detaljno") :roll:
     
  4. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Download PSM3 scans ---> http://www.divshare.com/download/1719864-73d

    Preporucujem download, evo o cemu se radi:

    Code:
    - Block tackles now included in the game (a la John Terry).
    - Teamvision explanation and description of how precise it is.
    - Description of the new tricks in the game and how to pull them off.
    - Comparison of PES6 and PES 2008.
    - Huge Master League explanation
    - Fans now play a bigger part.
    - Cosmetic changes showing of Trophies and Interviews with players.
    - Clearer and easier to navigate menu's.
    - Players get the opportunity to talk about their hopes and thoughts.
    - You can use any face from the Eye-toy and or images to upload as a player face.
    - Can also be used with club Logo's!
    - 30 Boots and 74 Goal Celebrations. Even things like friendship bracelets!
    - Description of Jon Champion and Mark Lawrenson Commentary with examples.
    - Licenses Lists for National Teams and Clubs.
     
  5. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    GC Leipzig 07, full list of awards:

    Best 360 Game: BIOSHOCK
    Best PS3 Game: PES 2008
    Best Wii Game: MARIO & SONIC OLYMPICS
    Best PC Game: CRYSIS
    Best PS2 Game: PES 2008
    Best PSP Game: GOD Of WAR - CHAINS OF OLYMPUS
    Best DS Game: EYE TRAINING
    Best Online Game: AGE OF CONAN - HYBORIAN ADVENTURES
    Best Hardware: Wii BALANCE BOARD


    Fino, fino...
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uff zestoke li next-gen konzole kad joj je na Games Conventionu najbolja igra PES :mrgreen:
     
  7. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    System requirements ---> http://de.games.konami-europe.com/game.do?idGame=163&idGamePlatformInfo=240

    Code:
    Recommended conditions for system
    
        * Windows XP
        * Pentium 4 3.0GHz /AMD Athlon 64 or better
        * 1GB RAM
        * 6.5GB free fixed disk place recommended
        * 8x DVD ROM drive assembly
        * DirectX 9.0c compatible diagram map
        * 256MB pixel Shader 3,0 (ATI x1600 or NVidia 6800 GT/GS or better)
        * DirectX 9.0c compatible sound map
        * DirectX 9.0c or better
        * Windows compatible USB Gamepad
        * 1280 x 720 screen resolution
        *
    
    Supported chip sets
    
        * NVIDIA - GeForce 6600, 6800, 7300, 7600, 7800, 7900, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200), GeForce4 Ti, GeForce3
    
        * ATI - Radeon x1600, x1800, x1900, x800, 9800, 9700, 9600, 9500, 9200, 9000, 8500
    
        * THE GEFORCE MX SERIES IS NOT SUPPORTED!

    Pitam se samo kako li ce izgledati na Athlon64 3000+, 1GB RAM i Leadtek PX6600 TD PCX 128MB...
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    sinoć sam igrao demo fife 08 i nisam nešto oduševljen dotičnim. kada sam igrao sa manchesterom protiv barcelone raspalio sam sa scholesom sa 30tak metara i iz tog prvog šuta zabio sam valdesu golčinu pod prečku. primjetio sam kasnije da s dobrim šuterima nije neki veliki problem dati gol s većih udaljenosti. isto tako što me je u demu razočaralo je to da su štoperi par balvana, s brzim napadačem haos možeš napraviti u 16-cu. štoperi kao da imaju lance oko nogu, tako da napadač ili ih zaobiđe i neometan šuta na gol ili jedino da ga skršiš i penal napraviš. to dvoje pod hitno moraju popraviti. onda nekako mi igra sbrzano djeluje, sve je nekako ubrazno. ne znam sad kakva će biti finalna verzija, ali demo je takav. jedino me pozitivno iznenadila činjenica da mi je demo letio na ovoj konfi, što bi trebalo da znači da će biti dobro optimizirana.
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    skino sam 2008 al jos nisam probao ....
    cim ugrabim vremena....
    :D
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    e da, ni grafika nije bogzna šta u demo-u. mislim da su demo odradili u 800x600 bez AA i anisotropic opcija.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i konačno... uskoro u našim kompovima :

    [​IMG]

    ko ono reče da bojkotuje pes2008 ako bude cristiano ronaldo na naslovnici? :lol:
     
  14. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Igrao sam fifu08 i nije ispunila neka moja ocekivanja, slazem se sa madball-om sto kaze za odbranu, ako je neki dobar napadac to ti je siguran pogodak.valjda ce popraviti greske do konacne fife.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    A znate sta mene najvise cudi kod Fife 2008: EA je uvijek pucao na dobru grafiku, a pogledajte samo teren kod nove fife. Toliko OFIRNO je napravaljen prelaz izmedu tamno zelene i svjetlo zelene trave da je to cudo, isto kao da je neko djete uzelo linijar i povuklo ravnu liniju :twisted: Jos jedna stvar - mislim da su im proporcije nikakve, lopta je veca od dvije glave fudbalera. Grafiku su u*rali maksimalno, meni je bolja u Fifi 2001 (ovo nije sala ;) ) A sto se tice gameplaya, zna se - nikakav je.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    sa svime se slažem, teren očajan, teksture očajne i mutne. jedino što mi pada napamet je da vjerovatno demo nema opciju za AA/AS, jer onako je meni izgledala fifa06 bez uključenih tih opcija, a kada sam ih uključio (znači u postavkama grafičke, jer fifa nema tu opciju u meniju), onda se grafika mnogo poboljšala. a što se tiče igrača, fifa nazaduje od 2004te. zadnja fifa u kojoj su igrači bili dobro napravljeni je fifa 2003. ja mislim da je to zadnja fifa koja je na gamerskim sajtovima dobila preko 85% ocjenu i otada je uslijedio totalni pad.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma i kod ovog demoa sam ja upalio 4xAA i 16xAF u opcijama grafe, jer je igra po defaultu na 800x600 (tako mi se bar cini) - isto go*no, teksture preblijede i bez ikakvih detalja. Kad ce vise taj PES :smt003
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i kod mene je upaljeno to, ali mislim da demo nema podršku osim za 800x600 i to bez AA/AS. čitao sam na forumu crofc da ima neki modifikovani demo gdje se može povećati rezolucija i ostalo i da tada igra izgleda mnogo bolje, za neprepoznat u odnosu na demo.

    što se pesa tiče, eno vidiš da je kutija za pc dvd rom spremna, a igrica će na svjetlo dana 26.10. jebiga, skoro tek za mjesec dana. ne znam zašto ovako kasno uvijek izlazi.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Izlazi taman pred praznike (Bozic, ovaj put i Bajram :D ). Za vrijeme Bozica sva djecica dobiju lovu pa developeri tada slucajno izdaju svoje najbolje igre ;) Pogledaj samo naslove koji ce izaci u tom periodu (Fifa, PES, Crysis, CoD4, GoF itd itd itd)
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    fifa izlazi iduće sedmice, 28.09. nhl izlazi prekosutra, a nba live 4tog oktobra. cod4 sam čitao da izlazi 7og oktobra.