problem-nokia 3650

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by woland, Jan 1, 2006.

  1. san

    san Aktivista

    skini oggplayer i konvertuj pjesme u ogg format( mozes koristiti gtx ili gxt transcoder nisam siguran kako se pise progooglay) i onda prebaci na mob
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    ama sta ce n 4MB snimati muziku? moze snimiti pjesmu i po :D ako ima ista od programa na mobu i slika....
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    san,

    hvala ti drug probat cu i to
    Qler,

    nisam trazio ponizavanje i kritike o telefonu vec samo savjet kako to da izvedem jer sam vidjao kod drugih al vazda zaboravim pitat koji je format a imaju po 7-8 pjesama na mobu
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    jarane izvini ako si se uvrijedio nisam mislio da te ponizavam... ali svejedno na njega ti se ne isplati snimati pjesme.. jer 1. reprodukcija zvuka je ocajna.. 2. da bi snimio 4-5 pjesama moras im smanjiti bitrate i Hz pa onda dobijes jos losije pjesme.. 3. to pojede bateriju pogotovo na toj nokia.i... 4. bolje ti je snimi camera FX :D i snimaj video clipove sa kokama :D ili prodaj to i skupi jos malo para i kupi bar 3660 ili cak 6600...ali opet ni one nisu za mp3-ca
     
  5. san

    san Aktivista

    ama jarane kupi n gage mozes je naci od 110 pa do nevjerovatnih 250 u oglasima to prodaju upuceni sa 2-3 cd-a gluposti a sto se tice kvalitete zvuka STEREO za razliku od ovih gore navedenih ;)
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    jeste, ali ngage je po svemu drugom bezveze.... pravoo malo interne memorije... preglomazna... stari symbian (kao na 7650)....



    P.S. kad smo kod ngage-a, gdje mu je opcija da prima poruke na MMC a ne na memoriju telefona? ja sam juce trazio kod havera nisam nasao.... ni kod nje ni kod 6230...
     
  7. san

    san Aktivista

    nema ali treba skinuti neki program neznam kako se zove pitaj p.dude on je imao jedan fin ;)
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ma Qler uredu je jarane nisam se naljutio ;) , imam ja na fonu camcoder pro i snimam klipove i zajebancije nije lose, a sta mislite koliko bi trebao doplatit uz svoj 7650 da bi uzeo 3650 (jer je kod 3650 prednost samo sto ima MMC karticu..) ?
    Nemojte me sad savjetovat za neke jace telefone jer trenutno sam u skripcu sa parama pa me zanima kolko bi trebao da doplatim za navedeni mob?
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma nemoj 3650.. mislim da je mala doplata za 3660 koji je bolj.. ima bolji display i MNOGO bolju tastaturu! ono bi ja razbio i onog ko je dizajirao!
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    Hehehe ma dobro drug al ja trazim savjet koliko max. da doplatim za 3650/3660?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    e ne znam koliko se sad krecu... mislim da je 3660 oko 200KM, nisam siguran.... jebi ga, ja sam imao 7650 davno... pa onda prodao i kupio 8210 :D (ne pitaj) :D pa je onda legla 6600 i sad je dosla 6630 :) 8)
     
  12. san

    san Aktivista

    sutra petak fino oglase pred sebe i zovi ;)
     
  13. woland

    woland Aktivista

    ja sam prije godinu dana platila 3650 200km, sto znaci da je sada vjerovatno znatno jeftiniji...a, nije tastatura problem, naviknes se za deset dana i sve super :D
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    JBG!!! evo gledam danas u servisima gdje god sam usao nokia 7650 120KM a nokia 3650 150KM, eto sad da znate necu nista doplacivat za bolje telefone vec cu i ovaj da prodam i da uzmem nesto starije i para sad mi lova treba :( , eto cijena moba je 100KM + 2cd-a sa softverom ,igricama,melodijama..+ IrDA (nova), ili moze zamjena za kakav stariji model uz doplatu ;)