1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    IMam problem zapravo moj jaran ima TNT 2 32MB i sad sve je stimalo do neki dan i pokreno cojek fifu i kaze mu da je neki zonfa sa grafickom nema neku hardwersku podrsku sta ja znam e sad je poceo instalirati sve stare igre ali ponovo nista ne stima nesto se cudno desilo.
    Ostatak mu je ovakav P3 450MHZ Asus P3B-f 192MB rama win 2000NT (nevalja znam) al je stimalo sve do neki dan. Znali neko ste mu se desilo
     
  2. Esh

    Esh HWB

    pa ko zna sta se moglo desiti, je li probao sa reinsalacijom drivera?
     
  3. kerim

    kerim Novi član

    neka formatira disk, pa ponovo instalira sistem
     
  4. kerim

    kerim Novi član

    Da, Fifa 2003 samo podržava grafičke koje podržavaju Transform and Lighting
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    A zasto ima 2000? Nek stavi 98SE i gotovo.
     
  6. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Evo danas sam mu instaliro WIN ME i ista greska sa Fifom 2003 i Nfs HP2 za Hp2 kaze da je file coruptiran i da ga reinstaliram a za fifu kaze da je HW t&L neka greska ali sto je cudno da je prije toga igrao sve normala 800x600x32
     
  7. abasi

    abasi Aktivista

    Nikada mi nije bilo jasno zasto neki stavljaju 32 bit boju.
    Razliku gotovo da nevdis a opterecava graf. sta vi mislite o ovome ??
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    stavi 16 bitnu boju u win xp, pa pogledaj gornji lijevi kut "welcome" ekrana :)
     
  9. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    De ba znal ko sta mu je jel vazno jel 16 ili 32 isti djavo znali iko
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    a nije isto... 32-bitna ima širu paletu boja, pa istovremeno i bolje nijansiranje. pročitaj moj gornji post, pa ćeš iz prve ruke vidjet razliku.
     
  11. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    ma shvatam ja sve to nego sta bi moglo biti kod jarana samo dvije igre mu nerade Fifa 2003 i NFS HP ali one su radile do neki dan. Evo recimo primjer 4x4 evolution zahtjeva HW T&L a on je recimo siba na 800x600 sto je po meni sasvim pristojno.

    P:S HEEEEELLLLPPPPPPPPPP