Problem oko error 80070570

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by amarextreme, Feb 1, 2011.

  1. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Naime imam ovaj problem, a desava mi se pri prebacivanju foldera sa .mkv fajlom od 10 gb na ex hdd, pri zadnjih 30 sec prebacivanja izbaci mi ovaj error 80070570 i onda samo opcija Try again i skip ... mozel neko pomoci ?

    trazio sam preko google, ali nemogu se snaci s onim englezima :)
     
  2. amarextreme

    amarextreme Aktivista

  3. Esh

    Esh HWB

    Koji OS? Jesi li preskenirao taj disk radi bad sektora? Mozda za pocetak najbolje da preko CMD-a odradis chkdsk slovoparticije /R /X.
     
  4. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    win 7, 10 foldera sa mkv filmovima mi prebacilo, ali ova 2 javilo taj error, i od tad sam probo jedno 10 puta, nece i nece :S
     
  5. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    i da, zaboravio sam napomenuti da ovo nije problem samo sa jednim ex hdd, na bilo koji od 3 komada da probam, nece, isti error izbaci :S
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zvuci kao problem u kompu a ne u eksternim diskovima cim se sa svakim od tri probana isto ponasa.Ajd pokusaj winrarom ili nekim ISO alatom upakovat film pa ga onda prebacit.
     
  7. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    nece ni jedno ni drugo, izgleda da je tu nesto oko update-a, ja skinem i instaliram update, pri sledecem restartu, on meni opet kaze da instaliram update, ja install opet isto tako ...
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Možda su same datoteke tj. filmovi oštećeni? Kad radiš update probaj isključiti firewall i sve programe u pozadini koje možeš.
     
  9. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    radi se samo o zadnje downloadovanim filmovima, i svaki novi koji skinem, nemoze se kopirati ...