problem sa download

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kamikaza, Jan 5, 2006.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    evo danas poceo sam skidat neki patch od 70 MB i nikako nece da ga skroz skine, skine samo pola 36MB ili skine 7 MB il 19 mb i kaze DOWNLOAD COMPLETE nekoliko sam puta to pokusao skinut uvijek skine nekoliko i kaze da je skroz gotovo :!: Sta da radim :roll:


    pozz
     
  2. GV

    GV Komšija

    Da nije kakav pirat u pitanju, ti skidaš pač a ono ti svašta uvaljuje
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ne skidam sa http://www.sigames.com najnoviji pač za FM 2006 i nikako da skine nekoliko MB skine i gotovo Download complete
     
  4. DC One

    DC One Aktivista

    Probaj koristiti neki download menager (recimo FlashGet) ili probaj skinuti sa nekog drugog servera.
     
  5. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    probo sam sa drugog ista stvar al kad stavim neki Download manager moram ukucat ono PROXY a neznam gdje mogu nac to ima na get rightu ona opcija FIND on sam nadje i to sam probo jos gore nece ni da startuje DOWNLOAD :x
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Probaj Free Download Manager,ali dzaba ces ga skinuti taj patch.Nece ici sa igrom. :wink:
     
  7. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    NECE IC SA IGROM !!!!!!


    KAKO TO MISLIS :eek:
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ma skini program LimeWire on skida sve sa neta i ne cekas da ti se nakupi source vec odmah krene download i ne treba ti nikakvo ukucavanje proxy ili slicnih gluposti samo ides na Find kucas sta ti treba i to je to ;)
     
  9. zilo

    zilo Komšija


    Necemo sad da se zavlacimo u pirateriju,posto predpostavljam da ti je fus igra.Patchevi rade sa origigi igrama,bar je tako bilo u FM-u 2k5,sve dok ne izadje crack za patch,koji ja mislim jos nije izasao za taj novi.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ama nije to problem meni je problem skinut patch