Problem sa kucnim kinom Quadro HT-1088

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kolinsb, Mar 12, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ovako, imam problem s doticnim uredajem. naime, rade mu samo bas i jos jedan zvucnik, a ostala 4 ne rade :( cackao sam po opcijama, nema sanse da to nastimam. ima li neki fazon u opcijama? sta je uslov da bi radilo svih 6 zvucnika? dobio sam i dvd sa 5.1 zvukom, ali opet isto. zvucnici rade (nisu pokvareni) kad ih spojim na te izlaze koji daju zvuk. unaprijed hvala na svakoj pomoci.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    a kad spojiš na izlaze koji ne daju zvuk? :D

    smrdi na krepale izlaze.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nije do izlaza ;) fazon je bio u ProLogic-u. on nije bio ukljucen. sad rade svih 6 zvucnika.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Ali pro logic ti nema veze kad pustis film koji je dd 5.1 moraju ti svi zvucnici da rade.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    e pa nisu proradili svi zvucnici dok to nisam ukljucio. sad rade svi zvucnici i kad ubacim najobicniji audio cd. ocito je to neka softverska emulacija.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno da jeste nije ti to pravi dd, probaj staviti neki film koji ima dd 5.1 pa se malo igraj mora raditi.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hehehe od svih filmova koje je jaran donio, nijedan nije 5.1 :(
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pravac videoteka i iznajmi neki originalni disk.
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Tako ti ovi pirati rade, sve fol sa originala a nigdje dd ili dts-a. ja to sam sebi uradim i znam sta imam.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sa originalnog divx-a prebacuju u MPEG2. :lol:
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Jasta radi, skine divix sa neta i pravi dvd i jos kaze original, ja cekam da stigne original pa ga prizim cak i cesto na dl disk ali barem znam da imam kolekciju kvalitenih filmova a ne smeca jer mi je vazniji kvalitet a ne kvantitet, mada sam momentalno poceo da se zezam sa hd-ovima i skupio sam 22kom za mjesec sto nije lose.