Problem sa PS3 i PES09

Discussion in 'Igre i konzole' started by aYo, Jan 13, 2009.

  1. aYo

    aYo Guest

    Kao sto vidite novi sam ovdje pa bih vas zamalio za jedno pitanje i pomoc s vase strane ako moze.

    Zdravo, zdravo :p

    Eh ovako, imam PS3 i pes 2009, kada sam tek uzo pes 09 update sam neki uradio i tako to..Update same plejke znam uradit i sinoc tj. jutros oko 4 sam update uradio..Eh ono sto mene interesuje je sta da uradim da mi budu npr timovi chelsea i arsenal ono normala znak kluba i dresovi, te one nove kopacke kako da dobijem, bundes ligu i da je Beckham preso u milan.

    Igro sam prije par dana sa rajom i jednoj igraoni i chelsea normala sve dresovi i arsenal updateovan, a ja sinoc update nista od tog.Dakle kako sta da uradim da mi bude pes updatovan da je chelsea normalan, arsenal, kopacke nove, bundes liga is ve ostalo kako to da uradim?????

    Kad udjem u pes ima opcija System Settings i dole pise download, to kad idem pise da je sve vec downloadovano, ali to mi je tako od prvog puta kada sam to uradio tj. kad sam uzo pes..

    Ako neko moze pomoc bio bih mu zahvalan puno ...
     
  2. gilla

    gilla Aktivista

    Re: PS3 POMOC MOLIM VAS

    taj 1.20 sto si skinuo nema veze sa tim vec uglavnom pegla online kao i dodaje imena za neke timove u spaniji i sl.al ne engleske timove.

    Koliko sam upoznat to se ima samo kupiti na ebayu za nekolike KM,lik ti posalje fajl a onda ga ti na usb i ubacis u save fajl.

    Malo pogledaj ovdje ja nemam vremena

    http://www.mysoccerpatch.com/index.php
     
  3. aYo

    aYo Guest

    Uspio sam to da napravim skonto sam, ali hvala ti u svakom slucaju :D
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako si napravio onda podijeli sa rajom kako da neko zna i ubuduce "replicirati" tvoj rezultat...
     
  5. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Ako neko zna kako se ovo radi neka napise detaljno.
    Hvala