Problem sa snimanjem glasa na kompu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by tERMINator x, Mar 10, 2007.

  1. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Kada snjimam nesto na mikrofonu sve se cuje fino na kompu i sve je super, ali kada pustim zvuk glas postaje nekakav skripav i i kada neko prica taj dio komp pusti isto kao onaj zvuk kada neko nesto opsuje pa ga cenzurisu (ono cccccccczzzzzzzz :D, e jesam objasnio, al eto valjda ste skontali)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    u kojem programu snimas
    ne kontam tacno... kad pricas preko mikrofona ono da se cuje na zvucnike, fino se cuje... znaic nije do mikrofona a kad snimis snimi ti se sa.. cim vec il sta ??
     
  3. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Snjimam u Windows Movie Makeru. Sve je do sada dobro snjimao, ali kada sam prije 7-8 dana radio reinstalaciju, nisam snimanje ni 'probavao. I sinoc ja ukljucim mikrofon i kada pricam sve se cuje na zvucnike, a kada pustim snimljeni fajl, onda je zvuk katastrofa.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Da ti mikrofon nije blizu zvucniku?
     
  5. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Ista daljina je kao i prije, ali jednostavno nesto nije u redu.
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Mikrofonija

    Utisaj zvucnik kad snimas glas.
     
  7. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Nije to. I ja sam mislio da je mikrofonija. Sve radim kao i prije ali nesto nije u redu.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    znam da si rekao ali mozes li malo detaljnije opisat kakav je snimljeni zvuk..

    probaj iskljucit da prilikom govora ili cega li vec, kad se snimas na mikrofon da ti se ne cuje na zvucnike, samo ono da snima gdje vec treba
     
  9. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Kada snjimim zvuk nista se ne cuje, nekad kao zaskripi (kao sto sam rekao, ono kad neko opsuje nesto pa ono bude ccccczzzz) i nekad kada jace pricam, se tiho cuje ali susti. KATASTROFA!

    Probao sam iskljuciti zvucnike ali nista ne pomaze, opet isto.