Problem sa Sony Ericcson Xperia Arc S

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by suppa_FMB, Nov 9, 2012.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Naime prijatelj je kupio skoro nov ARC S u extra stanju ali ima jedan problem...Ne rijetko mu se desava da mu trazi PIN da se ukuca ponovo, telefon se resetira, i za to vrijeme bude naravno nedostupan. Da li je moguce da je do kartice posto je stara, medju prvima iz BHTelecoma ili je do aparata? Ovaj momak sto mu je prodao telefon tvrdi da mu se nikada to nije desilo i da je spreman da isproba se telefon sa njegovom karticom. Da li je neko imo slican problem?
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Do SIM karte 99%, imao sam identican problem.
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  4. kAcA

    kAcA Aktivista

    Nek ga proba nakon malo duzeg koristenja 'kucnuti' sa zadnje strane (pored kamere). Ako se bude restartovao problem je najvjerovatnije do telefona
    Edit: Mozda da proba ovako nesto? http://xperia-arcs-auto-reboot.blogspot.com/
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Promjenjena sim kartica, problem isti. Nabacit cemo jos novi fw i pokusati vratit mob ako i to ne upali.
     
  6. kAcA

    kAcA Aktivista

    Jesi li pogledao moj post?

    Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zaboravih se javit na ovu temu. Telefon je vracen prethodnom vlasniku, da li ga je uspio popraviti stvarno ne znam...