PROBLEM SA TV-OUT-om...HELP...HELP?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Zuma_ShadoW, Jan 10, 2004.

  1. Zuma_ShadoW

    Zuma_ShadoW Guest

    Imam graficku Ge Force 3 Ti 200 128MB i kada sam je skopco kablom TV(u skart) i PC (ulaz na grafickoj) slika mi je crno bijela nema boje.Zna li itko rijesiti ovaj problem bio bih mu zahvalan do kraja zivota jer me ovo nenoramlno muci :cry: i jos nesto drivere koje koristim su oni koju su mi dosli na CD uz graficku jer oni imaju Device Selection (to je opcija za TV skopcavanje graficke)Probao sam sa novim driverina sa nVidia stranice ali kada ih instaliram nema Device Selectio i ne mogu je uopste skopcati na TV.Zna li itko gdje imaju najnoviji driveri ali FULL da ima Device Selection a ako ne onda nema veze mogu i ovi orginalni sto su mu dosli samo ljudi POMAZITE da stavim BOJU :cry:

    Pozdrav
    Hvala svima
     
  2. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    e vako skini 44.03 drivere i uradi slijedece

    desni klik> properties>settings>advanced>ge force ti 200>nview display mode>device settings>select output device>TV> pal ili ntsc >apply i onda ce ti se slika pojaviti na tv/u i samo klikni yes i to je to oprobaj mora to raditi.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    za početak skini ove 44.03 drivere, jer su oni najbolji za gf3 (isprobano).

    ja sam isto imao problema sa bojom na svojoj gf3... uglavnom moraš isprobati sve one formate slike... mislim da ok radi sa b/pal ili se poigraj sa selektrom izlaza (composite i s-video).