Problem, Video playback i prevlacenje na extended desktop

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by PKLAT, Oct 4, 2009.

  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Znaci u sustini desava mi se problem kada prevlacim video otvoren u gom playeru da na drugom monitoru tj. TV-u mi se pojavi sve ok od titla do zvuka osim slike, nema slike, samo crno bude i nikako nece. Prije mi je sve normalno radila al otkako sam formatiro comp zajebaje ovo :)
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pokusaj kada pokrenes pauzirati pa tek onda prevuci na TV. Ako prvo ne uspije instaliraj druge codece, ako ni to ne uspije pokusaj sa nekim drugim playerom pokreniti i isto uraditi.
     
  3. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Probao sam i sa GOM-om i sa MPC, i sa VLC i sa WMP i nijedan ne radi, tj proradi nekad al ne znam kako, probao sam i sa pauziranjem ne radi ni to, cak sam prebacio TV kao primarni monitor i pokreno film tamo i ne radi samo crno bude ide titl ide sve samo film nece :/
     
  4. GW

    GW Moderator

    Koristi overlay u MPC.
    View -> options -> output -> overlay mixer
     
  5. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Evo sad sam cak probao i promijenit portove u koje sam steko TV i monitor i ustanovio sam da mi je DVI port pokvaren jer na njemu nikako ne radi video, tj sve ostalo radi a video nece,e sad malo mi je nezgodno zbog kablova a i ocito je otkucalo mojoj grafi pa da pitam odma koju grafu bi mi preporucili da uzmem kao zamjenu, port je AGP i graficka bi sluzila samo za net,office i filmove(znaci treba mi sad dva porta sa zadnje strane) :D
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Bilo 16 ovakvih tema. Ili ovo sto GW kaze ili jednostavno pusti video u 2 playera npr. pusti u WMP pauziraj i onda pusti u MPC i njega prebaci na extended desktop.