PROBLEM

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by AMD, Jan 21, 2004.

  1. AMD

    AMD Novi član

    Imam ASUS a7n8x-x plocu, duron na 1100, ramDDR400Mhz 256mb, grafičku kyro II 64mb, i imam problema u igrama, Uzmem da igram call of duty i pocnem da igram za nekoliko minuta racunar smrzne i moram resetovati :twisted: !
    Mislio sam da je problem sa directX 9.0, obrisem ja windows sve ispocetka instaliram instaliram drajvere sto sam dobio uz grafičku i njen kompatibilan directX 8.1,
    "A zaboravijo sam reci da je ovo nova ploča i ram, imo sam MSI K7T turbo 256 rama koja je crkla pa kupio ovu novu plocu i ram!"
    Instaliram ja Medal of Honor onaj prvi dio da vidim hoceli sad smrznuti, upalim ja pocnem jedno pet minuta reko vidi nece :idea: "DOBRO JE" kad smznu :shock: ! Dok sam na onoj ploci preso igru! Nece ni da prođe 3D Mark smrzne i tamo! Samo mogu da pucam nekih strategija evo ubise na Strongholdu! Pomagajte :evil:
    Do cega moze bit, ja mislim da je do ovog mog durona, da njega trebam da promjenim mozda nije utrdu to ddr400, a duron radi na FSB 100 odnosno 200Mhz! A mozda i ploca ova nova i ram nisu uredu!
    Pomagaj te :!: :( :arrow:
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    prije bi bilo do grafičke (zamijeni to što prije), duron i ploča su ok (štoviše ploča je par godina ispred cpu-a). postavi fsb na 200 i isto tako memoriju.
     
  3. AMD

    AMD Novi član

    Neznam kako moze biti do grafičke, kad sam ja na njoj igro sve bez problema na onoj staroj ploči!
     
  4. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    De ti nama napisi na kojim ti frekfencijama radi procesor ram i graficka jesi li klokovo dirko oko biosa ili nesto slicno. Mrzne li ti i u windowsu
     
  5. AMD

    AMD Novi član

    Procesor radi 100 ×11=1100mhz odnosno 200fsb, ram ddr400, radi na 400mhz, grafičku nisam diro nista sve je na "auto default"
     
  6. AMD

    AMD Novi član

    U windowsu mi nemrzne samo kad pocnem da igram!
     
  7. AMD

    AMD Novi član

    Jos sam zaboravio reci da mi je u "dxdiag", iskljucen i nemogu da ga uključim Agp Texture Acceleration - Not Available-disamble!
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    reko sam ti već grafička je koma... ram stavi na 200MHz!
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Kyro 2 i nForce 2 ti TEEEESKO IDU ZAJEDNO.
    Graficka je super al ima velikih problema sa nforce 2. Cudo je da ti je opce proradila na nForce 2.
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    I otkljucaj proc i stavi ga bar na 166Mhz FSB ili ako moze ploca radit na 200Mhz stavi ga na 200 :D .
     
  11. Xan

    Xan Aktivista

    grafička ti je u banani :roll:
     
  12. AMD

    AMD Novi član

    Zamjenio sam s drugom grafičku, ja mu dam kyro on meni Gforce2 mx400, pa cu se snaci s tim dok nekupim ovu grafičku, a planiram kupiti FX5600 256MB DDR! :twisted:
    Kako da otljučam procesor pa da ga dignem na 166. to nemože otključo sam množitelj, a to neznam kako moze duron raditi na 166, :roll:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    pa vjerovatno može radit na 133.

    nemoj uzimat 5600 nego ati 9600 (za koji god ćeš imat novaca, ali nikako 9600SE), nijedna igra (za sad) ne iskorištava 256rama na grafičkoj, a 256 chipovi obično rade na manjim frekvencijama nego 128, tako da si razmisli malo.
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Kako nemoze raditi na 166? stavi ga na 166*7 i trebalo bi raditi :)
     
  15. AMD

    AMD Novi član

    Pa da moze raditi na 166fsb, nebi bio duron vec bi bio barton :idea: 8)
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    barton je "malo" jači od durona, tako da teško...