Procjena telefona

Discussion in 'Računari i komponente' started by Thomasony, Feb 2, 2010.

  1. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Nokia 6233 stanje odlicno, kupljena u telecomu sve radi perfektno. Oprema punjac, slusalice, bluetoothi 64mb kartica orginal nokia koja je dosla sa njim u paketu. Za dan dva uzimam 2gb karticu.

    Sony Ericsson D750i stanje dobro. Druga ruka, uzeo sam ga od prijatelja. Sve ispravno, oprema 512 kartica, slusalice bass reflex (fali na jednoj ona gumica ali to se rijesi stavljanjem spuzvica), bluetooth za pc i punjac.

    Napomena. Ustvari je jedan bluetooth stick koji meni na SP3 ne radi iz nekog razloga. Kad se ukljuci sam se instalira i nije onaj mini nego normalan bluetooth malo veci nema nikakva marka specijalna da pise na njemu.

    Treba mi realna procjena telefona, koju i ja znam ali eto zelim da vidim i misljenja drugih. S obzirom da je hw base forum predpostavljam da cijenite symbian i windows platforme vise nego dump telefone ali ne vezano za to nego vezano za ostale cijene sa oglasa da vidim sta vi mislite koliko vrijede telefoni.
    Hvala unaprijed na procjenama :)
     
  2. neleedirabbit

    neleedirabbit Aktivista

    mislim da je realna cijena po nekih 70KM..
     
  3. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Za SE je odprilike 70 i ispalo ovo moje posto sam gledao oglase i gledam svi ovi jeftiniji imaju manu, svi skuplji imaju vece kartice a PRO duo nije jeftina kartica tako da je velika razlika izmedju 1gb i 512.

    Sto se tice nokia mislim da vrijedi barem 90 KM ako nista s obzirom da ih nema u ovakvom stanju na oglasima ispod 100 KM a neke imaju kartice od 1gb rijetke preko ima samo ispod. Kad nabavim karticu od 2gige vjerovatno ce ici i prodaja ovdje ali novi post cu napraviti jer je ovo cisto za procjenu tema. Za sada cu sacekati jos misljenja, ovo je bilo moje i tvoje vidjet cemo sta misle ostali :)