Profesori, Informatika i ostale djelatnosti...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by TopniK, Feb 5, 2006.

  1. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    tacno, a josh hemija, fizika jao kad se sjetim... elektrotehnika se izucavala mozda cak i vishe nego u nekim tehnickim skolama.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ne trebaju vam fakulteti.
     
  3. Ninja

    Ninja Komšija

    To nije niko rekao.
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Sta se mora razmisljat iz historije?Historija ti je samo bubanje na pamet,ono kampanjski.Kad treba da pita,pa dan prije knjigu u ruke.

    Nego,bolje ti je skloni taj broj mobitela iz sig-a,da te ne bi neko u oglase stavio,pa da ne bude kukanja po forumu.
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Ne bih se slozio u vezi sa historijom. Ja iz historije nikad 4 nisam dobio a vjeruj mi da cak ni nemam knjigu, a kamoli da nesto ucim. Pola gradiva znam zato sto sam slusao briefing u commandosima dok ostatak znam iz total war serije igara. :D Ovo najozbiljnije kazem. Da nije bilo igara, imao bi max 3 iz historije, koliko ucim.

    BTW ko zna ciji je on broj mobittela stavio u sig i kome on hoce da napakosti :D
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Drago mi je sto si to rekao, to sam i ja kontao :D .
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

    Npr. pita te profesor koje su globalne posljedice francuske revolucije. To ne piše ni u jednom udžbeniku. Ali ti moraš skontat koji su se društveni i politički pokreti pojavili u Evropi poslije nje; šta je sve uzrokovano u Engleskoj, Rusiji itd. To moraš skontat ako želiš peticu iz istorije. Oni koji žele 3 ili 4 moraju znati napamet šta se desilo koje godine i moraju prepričavati lekcije, dok sam ja imao 5 skoro bez učenja. Rijetko koji datum sam znao.

    P.S. To je moj broj telefona, stoji u mom potpisu skoro na svakom forumu gdje se pojavljujem.
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    Potpis a broj sklanjaj dok te ne stave u oglase kao sto je neko vec reko :D
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Znas kad bi ti u 2. gimnaziji u Sarajevu imao 5.
    Odgovor je nikad !

    Mozes to kod nekih profesora,supljirat i filozofirat,al kad ti Tatjana Zarkovic koja predaje od pocetka 70-ih,postavi ''par'' pitanja...
     
  10. Ninja

    Ninja Komšija

    To ti misliš. Imao sam ja i drukčijeg profesora.