Prohujalo s vihorom

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 10, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    nakon nedavne rasprave o magazinima u regionu te dogadjaja od prije par dana, odlucio sam da iznesem i jedan stav koji se tice globalne slike IT novinarstva.. volio bih cuti sta mislite.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Izgleda ce se jos malo moci vjerovati samo jaranima :D :D
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Moc je u rukama onog ko ima kapital, tako da je objektivnost u novinarstvu moguca samo onda kad tematika novina (televizija, radio stanica) nije povezana s interesima njenih finansijera ili u slucaju da je sama objektivnost njihov interes 8)

    To je tako
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Iako mi možda neke činjenice nisu bile poznate ništa se nije promjenilo. Ja sa oduvijek bio skeptik, i vjerovatno ću ostati. Možda sam i paranoik, od svakog mislim da mi prijeti opasnost i da će me slagati. A ne gledam filmove.

    U biti, nikad ne vjerujem u potpunosti recenzijama koje pretenciozno kažu da je nešto najbolje i kapak, ali nekom logikom ako je već nije baš najbolje - ako ništa među je najboljim.

    A za plaćanje dobrih ocjena ne bih uopće ni da spominjem, to je tako, pa ko bolje prikrije prikrio ga je. Naravno da je najbolje da toga nema, ali mislim da je to nemoguće, jedino ostaje prepoznati takve stvari što je teško početnicima.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    It's all about money... :roll: