Project Cyrix by Blowfish

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Blowfish, Sep 5, 2009.

  1. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ne znam, mozda je i manji monitor. To je monitor koji sam dobio uz Cyrixa. Sad gledam display settings i najmanje sto mogu staviti je 800x600. Sad sam malo zbunjen :D
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Znam da je glupo pitanje ali: jesi li iskljucio kvacicu "Hide modes that this monitor cannot support", tj. ako je uopste ima na Win9x, jer je to davno bilo kad sam ga koristio pa se slabo sjecam.
     
  3. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ma stavio sam taj stari monitor na novu masinu (E8500, 4850) na kojoj je bila Vista. Prikaze post i onda crno. Stavim novi monitor i vidim da je najmanja rezolucija graficke 800x600 pa sam pretpostavio da stari monitor ne podrzava 800x600 rezoluciju jer mi je to bilo jedino logicno objasnjenje.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Nije to do monitora ili grafičke, nego do windowsa. Od XP-a pa nadalje ne možeš odabrati rezoluciju manju od 800x600.
     
  5. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Aha. Znaci mogu se rijesiti starog monitora a ako mi zatreba da radim nesto sa Cyrixom, samo ga spojim na VGA ulaz bilo kojeg monitora?
     
  6. GW

    GW Moderator

    Da, ali ipak ostavi stari monitor. Ako novi rikne, ili bude problema sa grafičkom da možeš vidjeti do čega je.
     
  7. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Ok, hvala za info. Usput se vratismo on topic :p
     
  8. teh krystal

    teh krystal Novi član

    Oyha.. Napričaste vi svega..

    Posjedujem dakle to , i koliko sam upratio na grafičkoj [old pc] je VGA.

    Dakle , šta tačno moram uraditi prije paljenja da bih ga zapravo mogao upaliti i vidjet' dal uopće funkcioniše ?Najveća rezolucija je 1920x...
     
  9. GW

    GW Moderator

    Trebaš priključiti monitor sa centralnom.
     
  10. teh krystal

    teh krystal Novi član

    Lol , hvala.

    Imam nekog posla sad , nisam skroz trenutni PC prebacio u El Diabla pa odo' to sad završit' a onda ću probat kresnut starog..

    Btw. POšto sam i dalje istom podforumu , interesuje me dal sam se pokajao zbog kupovine Diabla ? A+ verzija.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Kako ce neko znati jesi li se ti pokajao ? :D, btw nije fer da se covjeku tema zasipa offtopic-om
     
  12. GW

    GW Moderator

    Desi se to kad nećeš da radiš na projektu nego nalaziš kakva opravdanja. :D
     
  13. GW

    GW Moderator

    Nije valjda ovo propalo?
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

    Jesam se nalozio na modding samo to gledam :) , GW je upravu Blowfish zavrsavaj ovo !
     
  15. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Joj, nije propalo nego sam radio Anteca pa je haman gotov sad, imam jos nekih sitnih obaveza. Poslije vikenda se bacam na posao!