Prosjecne temperature u BiH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ziks, Mar 28, 2014.

  1. Ziks

    Ziks Aktivista

    Ima li neko mozda podatak o prosjecnim temperaturama u BiH u prosloj ili predprosloj godini tj. 2013 ili 2012 . Trebaju mi za projektni ,a nalazim samo za godine prije 2000-te .
     
  2. GV

    GV Komšija

  3. Ziks

    Ziks Aktivista

    Poslao sam im meil , cekam odgovor. Mada cisto sumnjam da ce biti pozitivan :D
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Ništa e mail ako ti je stalo do toga to se ode ljudima "na noge" ispriča se šta i kako i onda idu e mailovi. Uzimajući u ovzir da stariji uposlenici pa čak i pojedini profesori slabo koriste e mail,ne što ne znaju već što im je mrsko.
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

  6. sumeir

    sumeir Komšija

  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    To su podaci Federalnog meteoroloskog zavoda zato imaju podaci sa teritorije Federacije, ne znam koliko ce mu biti to korisno ali neka pogleda i to.
     
  8. Ziks

    Ziks Aktivista

    Za federaciju mi i treba , zaboravih napomenti. Malo sam procitao te "biljeske" , nista konkretno da se navede . Ako nista skinut cu priblizno sa dijagrama .
     
  9. Ziks

    Ziks Aktivista

    Cisto da pohvalim ljude iz HMZ BiH . Poslali su mi precizne podatke o srednjim temperaturama u 2013/2014 god. A ja mislio da cu dobiti po usima , kao sto je dosad bilo kad sam trazio od drugih institucija podatke :D
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    ma kad onog starog vidis na tv-u vidi se da je dusa od co'jeka, sta si ga se prepao toliko :mrgreen: