Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NaLe!, Jan 18, 2014.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    A dobro lik je sumljiv na prvu, pogledaj mu dojmove samo.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Prakticno, nema dojmove.
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    pa vidis mu po imenu da mu je ovo vjerovatno dvadeseti account pa samo puko neko ime 123123123...odma to blokiras i zdrao.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nažalost, bio je jedini na čitavom piku kod kojeg sam našao što mi je trebalo..
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    LOL kako nema dojmove ima zovkan :)
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Od zovkana je kupovo stripove :D nije mu nista prodavao pa da znas kakav je kao prodavac haha :D
     
  7. Kingpin

    Kingpin Aktivista

  8. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ma pun je pik jeftinih grafičkih kartica, i onda kad se javiš i pitaš ima li na stanju, prodavač kaže nije to ta cijena i slično...
    Ovaj lik je tek registrovan tako da je odmah sumnjiv. Sačekati da barem nabere 10-tak pozitivnih dojmova od kupaca.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Šta ima bolan bit sumnjiv, ovo je winwin shop iz lukavice u Sarajevu. Registrovan vjerovatno kao obični korisnik, dok se uhodaju.. eh jedino ako se neko nije napravio pametan pa otvorio profil za njihov shop..

    Broj je skoro isti 065 436 i umjesto 019 je ( 021), pretpostavljam da je legit. Treba nazvat i pitat jel se može doći u poslovnicu, ako kaže da, to je to onda.
     
  10. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Bez barem dvadesetak dojmova kao prodavač, meni nije pouzdan, ali naravno, svako ima svoje. Na piku se možeš zvati i Real Madrid ali ne moraš imati ništa s dotičnim, tako da naziv nije nikakav pokazatelj.
    Treba ga svakako kontaktirati i onda donijeti neki stav, pozitivan ili negativan.
     
  11. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    zvao sam da pitam imaju li profil na piku, kaze valjda imao_O kasnije su me nazvali i potvrdili da je to nijhov profil, narucio sam nesto pa cu vidjeti... valjda me nece izraditi
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Malo sam promijenio naziv time :)
     
  13. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    winwinSHOP ispostovali narudzbu sve ok, pozitivno iskustvo.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Graficku sve ok preporuka

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja sam konto grafu, dobre im cijene.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    stara garda je to, slobodno narucuj
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znate li za ovog junaka?[​IMG]
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzimao dvaput od njega komponente. Duže je trajala isporuka nego što je obećao ali sve ok na kraju.
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    poznato mi to njegovo ime,neko ga je spominjao na klixu ali ne znam u kom kontekstu.Pregledao sam sad svoje dojmove,nisam trgovao sa njim.