PS2 Emulator

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Inzinjer, Apr 17, 2004.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Prijatelj i ja smo skinuli par emulatora pomoću kojih moćemo igrati (trebali bi moći) igre sa Play Stationa 2.

    Sad će mnogi reći: 'ma daj , to ne postoji!!!'

    Postoji braćo , samo što je malo ilegalno pa se krije.

    Ako je DVD John uspio probiti zaštitu za DVD u Linux OS zašto neko ne bi znao i ovo napraviti.

    Mi smo skinuli par emulatora ali ni jedan nam nije bio uspješan jer su fakat komplikovani . Moramo mi nekakve kodove pisati.Ha , mi , kodovi...svašta.

    Ali jedan emulator je kod par momaka radio ali samo sa originalima.E mi to nemamo.Jaran je kupio Metal Gear 2 ali je pirat , tako da nije moglo.

    E sad.Zna li tko kakav sličan emulator ( dobro bi došao i za ostale konzole) koji bi radio kako treba i sa piratima?!?
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

    mogu ti garantovati da ne postoji ps2 emulator... ja se bavim konzolama vec dugo.. xbox znam u dlaku.. a takodje i ps2.. neki su pokusali napraviti ps2 emu, ali nisu puno uspjeli.. mislim moguce je to, samo treba vremena.. ali trenutno ne postoji nijedan.. ako te interesuje xbox emulator, on je vec u izgradnji.. jedina igra koja radi na njemu je turok.. ljudi rade punom parom da usavrse emulator... ako te sta interesuje oko konzola.. slobodno pitaj... imam odgovor na sve...
     
  3. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Eto jaran džaba dade cenera.

    Al nema veze.

    Da budem iskren više me interesuje taj emulator za XBox.A on znaći nije još gotov.De molim te kad ga skroz završe javi mi na private da ga skinem.

    A siguran si da nema emulator za PS2?

    A ima li za GC?
     
  4. kenci

    kenci Aktivista

    nema 100%.. probali su nesto, ali nisu uspjeli.. pc ne moze pratiti ps2 nikako.. tako da su odustali.. gc su nesto pokusali, ali nije im uspjelo.. kazu da je shitty.. pa su stali..

    xbox ce uskoro.. nadam se http://www.caustik.com/cxbx
    prati na toj stranici sta se desava.. momak sam kodira, pa i nema vremena toliko za to... ali ide mu dobrim putem
     
  5. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Joj...zbog takvih kao oni naši životi su ljepši.
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Ja sam nasao i to davno emulatore za PS1 !!!To vrijeme sam i ja trazio za PS2 ali bezuspjesno .Ako ti treba za PS1 javi se da ti ostavim stranicu .
     
  7. alex18

    alex18 Novi član

    Ej brate meni treba za ps1 ako ti nije problem daj?A ovaj xbox emulator kad izadje jel mozemo igrati sve igre (pirate) ??????
     
  8. abasi

    abasi Aktivista

    E ako ti treba emulator za ps1 imam ja 1 koji 100% radi, imam sve za njga
    (plugins-e za Video, Zvuk, cd.rom, imam i BIOS koji treba za najveci br. emulator)

    ev ti mail pa mi javi .

    [email protected]


    poz... :wink: