Ps2 moze li mi netko pomoci

Discussion in 'Igre i konzole' started by ivanaivana, Apr 7, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ivanaivana

    ivanaivana Guest

    Bio sam na dosta foruma i niko mi ni replayao nije :x
    Naime problem je sljedeci,imam ps2 onaj debeli stariji model koji ima neo 2.2 i action replay 2.2.
    Pomocu toga moguce je igrat cd-e piratske ali ne i dvde i na netu sam nasao manual kako probjereno bootat dvd ali problem je sljedeci:
    1) Turn on the ps2 with AR2 1.7 AR2 1.9 also works no probs(holding down the ON/RESET)
    2) Select Start Game (Still Holding ON/Reset)
    3) Press EJECT (while still holding the ON/RESET button) and swap AR21.7 with DVD demo.
    4) Press EJECT to close (Wait 10 seconds)
    5) Then select WITHOUT CODES. Wait until disc stops.
    6) Now let go of reset and the tray comes out, Swap DVD demo for a backup DVDR press X just as the tray starts to go back in (IMPORTANT)

    Ovo je manual kako ga bootat medjutim moj problem je kada ja upalim ps2 a vec erzim tipku reset stisnutu ona nikako ne pozeleni-non stop je crvena a trebala bi pozelenit i startat cd sa action replayom...
    Sto da radim jer ako stisnem ponovno onda pozeleni medjutim kad je pustim ne otvara mi vrata a trebala bi da mogu zamjenit original igru sa dvd kopijom a to je najbitniji dio.
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. ivanaivana

    ivanaivana Guest


    Izvinjavam se ,onda bootanje dvd-a ,cd-a nije mi bitan piratluk nego kako postici ono sto me zanima sa tipkom reset
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kada ubacis AR, ugasi konzolu, i onda je upali i drzi reset. Ako ne pomogne, onda moguce da modchip blokira tu zafrkanciju. Kako rece kolega, nema rasprave o pirateriji, pa stoga moram zakljucati temu. :smt006
     
Thread Status:
Not open for further replies.