PS2 , PS3 & LCD

Discussion in 'Igre i konzole' started by osmantz, Aug 24, 2008.

  1. osmantz

    osmantz Novi član

    Planiram osvjeziti igraonu , i kupt cu Beko lcd tv ! Slusam raja prica svasta , pa jedni kazu ne valjaju , drugi kazu super su ! Sto se tice marke tv ja sam prezadovoljan . jer imam beko tv vec 6 godina i nijedan se nikad nije pokvario , medjutim ovi lcd su mi pomalo nepoznanica pa kontam kako bi sve to islo ! Vidm vamo neki kablovi se spominju pa rekoh da priupitam !
    Kakva je situacija sa spajanjem na ps2 konzole (LCD tv ) jer ps3 necu jos uzimati dok se ne pojavi dovoljno hit naslova da zasluzi kupovinu ??
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nema hit naslova na PS3 ? :lol:
    MSG 4, GTA 4, Call of Duty 4, Gran Turismo 5 Prologue ...
     
  3. osmantz

    osmantz Novi član

    Nema hit naslova dovoljno mnogo !! GTA i MGS nije dovoljno ! Imam svoje standarde za dobru igru .Pa necu kupovati konzolu samo zbog GTA iako mislim da je odlicna !
    Postavio sam pitanje gore i mislim da sam bio dovoljno jasan sta me zanima , tako da bih volio da se tema ne razvodni , pa ako imas nesto da mi kazes sto ce me zanimati bujrum .Ne izvlaci iz konteksta stvari koje nisam pitao !
     
  4. GW

    GW Moderator

    Beko tv nije ništa specijalno. Može poslužiti. Manje-više svaki lcd tv ima i komponentni i kompozitni ulaz tako da kopčanje ps2 neće biti problem. Zbog ps3 gledaj da je tv hd ready i to je to.
     
  5. osmantz

    osmantz Novi član

    Ok !! Idem ja sutra da to naraucujem lagano !! Normaljeros hd ready to znam , i nadam se da necu pogrijesiti !! 26ce ce biti dovoljne za igraonu !! Ne bi trebalo praviti probleme za oci i tako dalje !! Najveca mi je dilema da li im mnogo smeta duhanski dim !!??
     
  6. gilla

    gilla Aktivista

    ako si ti zadovoljan sa beko onda i vidim cvrsto si odlucio nema fajde za savjete,mislim da ti se vise isplati ps3,prije ces privuci raje i veci profit :lol: ostvariti,ne znam kako je kod tebe ali u onim gdje sam ja bio uglavnom se igra soker,onda sad fino uzmes pes ili fifu ono kad raja vidi na lcd napali se pravo,a ima sigurno i drugih naslova,eto recimo taj gta za ps3 bi sigurno imao veci uticaj nego bilo sta na ps2,samo moje misljenje
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako ces kopcati PS2 na bilo koji LCD, onda se nadam da ces i nabaviti solidne komponentne kablove a ne kopcati preko smetlja koje dodje uz konzolu...
     
  8. osmantz

    osmantz Novi član

    E to sam cekao !! KOji meni kablovi trebaju da bi sve bilo kako treba ??? PS3 cu staviti svakako , naravno uz obaveznu on line igru sto je pravi hit !!GTA ce privuci dosta raje mada znam da ce God of war 3 biti top igra , i da ce se samo zbog nje isplatiti kupiti PS3 !!
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma