ps3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Sep 25, 2008.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Posto Enis ne zna, ja vjerovatno idem za san diego u neposrednoj buducnosti, dolar u kurcu, interesuje me sljedece.

    PS3 igre su zone free ?
    Filmovi su podjeljeni po zonama ?

    400$ PS3 here i come :)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa fino sam ti rekao da su oboje playable na svim konzolama, a ti si bas uporan. Nek si se raji pohvalio da ides u Ameriku, ccc :)
     
  3. gilla

    gilla Aktivista

    ma da region free,oko ovoga nema brige ako imas hdtv,ipak na sd mislim da bi mogao imati problema sa nekim ntcs igrama na pal konzoli i obratno, i koliko znam ako imas neku ntcs igru ne mozes recimo igrati sa nekom osobom koja ima istu igru samo pal(npr.ti imas pes09 ntcs a jaran pes09 pal ne mozete zajedno igrati online bar mislim,nisam 100% siguran,neka neko ispravi ako je pogresno)


    a filmovi su lockani koliko znam pa neces moci pal gledati na tvom mezimcu koji ce pretpostavljam biti ntcs

    baho uleti i potvrdi il demantiraj :D
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja


    Suti i citaj knjigu :D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PS3 ima univerzalni 100-240V PSU. Sve PS3 igre su region free (PSone i PS2 naslovi su zakljucani i dalje po regijama). Vecina filmova isto tako ima "all region" naljepnicu, ali ima ih i sa specificnim regijama. Do sada svi BR naslovi koje sam gledao su bili ovog prvog tipa...