PSU trilema.

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by edgsi, Mar 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    CM su prije bile dobre napojne al od kad se KingT pojavio vise ne valjaju.
     
  2. Looney

    Looney Komšija

    Ja kontam da bacim ovaj Silent Pro M 500W i uzmem nekog Seasonic-a koji je Certified by KingT.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Uzmi onaj od 850W, ima 70A na 12V railu :eek:
     
  4. edgsi

    edgsi Aktivista

    Ako si kupio napojnu u UE morala bi ti biti izdana garancija uz racun. Tako pise na njihovoj stranici.


    Ovo je lijepo procitati ali nije pravilo zato se bolje informisati prije kupnje. Kod nas cesto prodavaci ne daju garanciju koju garantuje proizvodjac.


    Znam samo da CyberComp ostvaruje garanciju preko Alti-ja. Dado (suvlasnik CyberComp-a) mi je proslijedio mail sa upitom za garanciju TT. Lijepo pise od Dragane: "Pozdrav, garancija na Thermaltake napajanja je 12 mjeseci". Iako je garancija na TT PSU 5 godina :roll:


    Nadam se da si se ovdje salio. GX 650W je daleko od krs napojne.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nisam se salio imas brdu recenzija gdje je napojna dokazana da je krs.Cak je u hardcop recenziji riknula kud ces gore
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Na osnovu jedne recenzije na hardcop-u gdje gotovo nista ne valja osim corsaira, seasonica, anteca izuzimajuci njihove banere na svakom cosku stranice smijesno je zakljuciti da nesto ne valja, al najzesce mi je ono na kraju recenzije..

     
  7. edgsi

    edgsi Aktivista

    Rodjaku sam ugradio GX 550W. AthlonII x4 640, 4GB DDR3, GTS 250 1GB oc,... 6 mjeseci i napojna se ponasa normalno. Ne znam koja je confa kod artemisa ali velika je sansa da ce mu vuci ispod 300W. To nije neko opterecenje tako da bi mu trebala raditi dugo i uredno. Uostalom, neka nam periodicno posta stanje compa/napojne pa cemo vidjeti koliko ce potegnuti :D
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jebo ti napojnu ak je nemozes koristiti njezin puni potencijal i stalno paziti da ne predje 300w
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Zadnje 2 stranice su off-topic i raspravljanje o brandovima. Nema problema, otvorite thread sa nazivom proizvoda, stavite recenzije, pa onda diskutujte za i protiv.
     
Thread Status:
Not open for further replies.