Pukao panel na LGPG3000

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Jasko78, Jun 22, 2009.

  1. kAcA

    kAcA Aktivista

    Za mobitele ok, stvarno su katastrofa ali 3 tv-a!? :shock:
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Samoda se prikljucim SAMSUNG teveovima. Isto lose iskustvo. Ok. CRT je ali jedna se pokravi.. zamjeni ga za drugi i drugi nije ok.. onda stvarno nije mahalska.

    St ose tice mobitela. .jako kvalitetni, pogotovo hardwer. Monitor imam. Za sad je sve ok.. osim izbijanja svjetlosti. Ali po kojoj cijen isam ga dobio to je najmanje sto se moglo desiti. Imam samsung digitalac skojim sam nesto zaradio. Meni je vise nego odlicna. Tako da.. ima pluseva i minusa ali mpored samsung "porodice" meni se i dalje gade.

    Sorry za opsiran off..
     
  3. Nani

    Nani Komšija

  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sta je tu cudno? Jedan nije radio odmah iz kutije, drugom riknuo dio ploce zaduzen za zvuk, trecem rgb chip i chip za konvergenciju. I to sve razliciti modeli u pitanju. Nakon sto sam prodao i posljednji rekoh da je to zadnji tv doticne marke koji kupih...
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    A odkada su im mobiteli katasrtrofa, promijenio sam ih pet sest a zena samo samsunga fura, i nikad mi nije nijedan riknuo, a za 6 godina rada u servisu najmanje samsunga je bilo dok je ostalih dolazilo kamioni.