PX Shop u Butmiru...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Neo Bahamut Zero, Jan 28, 2009.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    hahahah :)

    Cojk 'tura' na sve strane.
     
  2. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Jest jest. Uglavnom ne treba mi info vise, snasao sam se. Hvala svakom ko je htio pomoci :)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima ima. Cijene su smijesne. X360 Arcade 210 dolara (ne znam koji je chipset doduse), PS2 150, a Madden PSP koji sam nedavno uzeo kostao 200.
     
  4. perke

    perke Aktivista

    fyi, nabavio sam modele i cijene laptopa iz PX-a pa ako koga interesuje nek se tuspasi ovde, sve je Sony Vaio (8 modela) / cijene od $749 do $1597 i jedan HP od $1199
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ajd' sibni nazive modela recimo 2-3 najjeftinija da pogledam...
     
  6. perke

    perke Aktivista

    evo sve sto ima

    Sony VGN-SR210J/S $1199
    Sony VGN-CS160J/R $1199
    Sony VGN-FW230J/H $899
    Sony VGN-FZ460E/B $1397
    Sony VGN-N9135E/S $749
    Sony VGN-RW170J/H $1247
    Sony VGN-AR750E/B $1597
    Sony VGN-CR523E $1247

    HP Pavillion DV5-1183C $1199

    ovi kojima cijena zavrsava na 7 su vjerovatno na snizenju ili su stari modeli kojima je cijena spustena za stalno
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I prvi servis italija ...
     
  8. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Sony VGN-AR750E/B 17, isplatil se uzeti ovaj laptop D: baterija mu je 2,5 sata i tezak je 3,7 kila D: meni je potreban za video montaze (Premiere i After Effect). Sad me zanima mogu li kod nas dobiti ista bolje za te pare.

    Intel Core 2 Duo T8100 Processor, 4 GB RAM, 320 GB Hard Drive, Vista Premium i graficka 8600 od 512MB
     
  9. Vajla boy

    Vajla boy Guest

    ey imam ja lika sa pasosom recimo postojil mogucnost da on udje normala bez ikakvih trzaja i toga posto ga interesuje sta ima unutra, ajd pa ako neko moze mi odgovorit on je cak konto otic ubrzo pa ako mi moze neko javit bio bi zahvalan
     
  10. perke

    perke Aktivista

    btw, PX se zatvara 01 jula, ako kome sta znaci.... iako tehnike skoro da i nemaju nikako
     
  11. tux_

    tux_ Aktivista

    daj zaljepi ovdje.. :)
     
  12. perke

    perke Aktivista

    sta da zalijepim?

    btw. PX i dalje radi, navodno do 01.08 ali ni to nije sigurno.
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Ne radi, sve je vec otislo, jucer ja pricao s likom koji mi je dovlacio sta je mogao godinama. Odzvonilo je PX-u.
     
  14. perke

    perke Aktivista

    :) Radi radi... sinoc su zvali radnike na posao, izgleda da je neko od amerikanaca u bazi napravio dramu sto px ne radi za 4th of July pa su sad produzili, navodno do 01.08 ali, kao sto rekoh, nije sigurno.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Rasprodaja dole bila, suplemenata i tehnike nema skoro vise, kome treba pribor za ribolov onda radi :)
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    ove sedmice jaranova veza ide po neku robu u PX, pa pita trebal mi sta. Citam sad ovjde da nema tehnike i sl. Zna li se, imal koji PS4/ Xbone da se uzme tamo po americkim cijenama? :)
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma


    bil meni mogao leviske uzet?
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne bih reko vedo, ja sam bio prije par mjeseci i imali su samo nesto malo bijele tehnike. Jedino ti se kakav parfem isplati kupiti i sto rece kolega Leviske, ostalo sve sturo boga mi.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    mozel viski iznijet ? tamo je viski 2 l jack danielsa cca max 30$ uzeo bi ja ako moze ?
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad ovaj tip bio dole, kaze nista, samo parfemi i kozmetika, ostalo sve truba..