Q:iBook,vrijedi li...

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by perke, Sep 16, 2007.

  1. perke

    perke Aktivista

    pozdrav ljudi, trebao bi mi savjet oko kupovine ove igracke...naime, u prilici sam da nabavim iBook G3(serija iz 2003 godine)

    * 800MHz G3 -512kb L2
    * ATI Mobility Radeon 7500 32Mb VRAM
    * 30 GB Hard disk
    * 640MB ram
    * 12.1"
    * DVD/CDRW combo, 2xUSB,1xFireWire400,1xRJ45, AirPort WiFi,1xModem,1x Apple display port


    odlicno ocuvan, bez ijedne ogrebotine/baterija traje duze od 3 sata (isprobano) /sa brdom softvera i OSX sa svim zadnjim zakrpama
    ovo bi se koristilo iskljucivo za office,internet i ponekad zabavu (muzika+filmovi)


    kod mene je vec par dana na testu i moram reci da sam in love :D

    inace, cijena je 600KM a kako nisam u fazonu s kretanjima cijena treba mi misljenje nekog ko jeste...i na sta da obratim paznju kod kupovine ovakve igracke ?

    unaprijed hvala

    slika: http://www.redsplash.de/blog/uploads/ibookg4_800.jpg
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako ti neces ja cu ga kupit
    :D
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sve zvuci ok, a i cijena je pristojna. ako je jos uspijes smanjiti jos bolje.
     
  4. perke

    perke Aktivista

    uzeto ... za navedenu cijenu... navikavanje na novi OS tece glatko jer sve "jednostavno radi" :D i da nisu uzalud svi hvalospjevi fanboysa...dobro, ima tu i tamo pokoja zmajerka....npr. ne mogu da se nakacim na wifi u ofisu :? tj. nakacim se ok ali internet ne radi iako neki network diagnostic kaze da je sve OK :roll: mada, nista sto cika google nece srediti :D

    stihoklepac, eno ti u oglasima dobra prilika ;)
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Moras jos staviti ''starbucks coffee addict'' u sig i da budes raspojasani metro ovog foruma :smt003
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    :)
    ne cinjenica je da bijela tastatura djeluje gey