R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Na Zapadu, u korporativnom kapitalizmu, o 40h/w mozes da sanjas. Svak ziv radi prekovremeno.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaki put ista priča. Niko ne spominje lovu, čisto sumnjam da bi jedna osoba ostala da nije plaćeno.
     
    Vedo likes this.
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Jel na zapadu il u kurcevim sjedinjenim americkim drzavama?
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Jarane otego’ mi se Witcher pravo, doduse slabo i imam vremena da igram. Pucam po par questova kako vrijeme dozvoli, al’ svaki put kad krenem da pratim pricu, one main questove, nesto mi sa strane odvuce paznju i na kraju zavrsim radeci secondary quest ili contract :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    ..zato sto im se plati. Ne moraju ako ne zele. Nije kao kod nas. Znam ljude koji su radili "u uglednoj" firmi barem pola godine od 8h do 22h za 500KM (350KM na racun, 150KM na ruke) jer je falilo radnika.
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    Izjasni se do kraja, ispravi me.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najdosadnija igra koju sam igrao. Tri puta pokušavao i svaki put dođem do istog mjesta i zgadi mi se.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najdosadnija igra koju sam igrao. Tri puta pokušavao i svaki put dođem do istog mjesta i zgadi mi se.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja cekam da djeca zaspu veceras pa na miru. Reviewi kazu da je spor start, al meni je to ok, kod RDRa je uvijek bilo o immirsionu, da si bas na divljem zapadu. Jedva cekam :)

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Neso

    Neso Komšija

    Ma ovo ce biti beton, samo da mi je vjestca zavrsit :D
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja evo kontam dal' sad kad budem dolazio u Sarajevo ponesem sebi konzolu u Zagreb da oderem ovo, God of War, Spidermana, AC: Origins, Horizon Zero Dawn i jos par top naslova sto sam propustio otkad ne gejmam. Ali to ako odlucim nema mi zivota do Nove godine, i duze cak :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igram na obicnom PS4, jer mi je Pro u Bosni. Znaci prelijepo.

    Pospor jest pocetak, ali ja uzivam, jer sam ljubitelj Westerna i ovo okruzenje mi bas lezi. Kretanje lika jezte kao na GTA ali mi nije problem. Naviko sam se kroz pola sata.
     
    Vedo likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovo je bez pretjerivanja nesto graficki najljepse sto sam u zivotu igrao.

    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Znaci super izgleda i na obicnom PS4?
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Normalno da izgleda super, neces ti zoomirati ko ovi sa DF :D
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Apsolutno. Meni izgleda odlicno.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam fotelju dovukao metar i po ispred 55" 4K tva i igrao , da ne fulim koji detalj slucajno :D igra izgleda pomalo "soft", al ne vidi se to bas toliko kao na DF poredjenju.


    Edit: ne pamtim kad sam zadnji put sjeo i igrao 7 sati u cugu, ovo je igretina samo takva


    Sent from my P20 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 27, 2018
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Gro igara danas je sporo na pocetku, to i mene odbija, zbog toga ih 20% samo zavrsim do kraja.