Radio -TV zanatska radnja?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by hitman, Feb 20, 2007.

  1. hitman

    hitman Aktivista

    Zna li neko gdje se nalazu u Sarajevu, ako to postoji, ili ako neko zna dobrog majstora ili mladog entuzijastu :) koji se bavi radiotehnikom, nek' javi.

    Unaprijed hvala.
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Bila je jedna radnja na malti, gdje je gorenje. Imas onu prodavnicu dijelova i kad prodjes kroz prolaz prekoputa, tu je gorenje servis. E ova radnja je na toj strani gdje je servis, nisam siguran koliko blizu, ali u istoj zgradi (solidarnost) i na istoj strani. Samo je problem sto sam u 7 godina dvaput vidio da je otvoreno :D Neka te izgled ne zavara, tako je oduvijek izgledala, ne mora znaciti da je napustena (a i moze :D )
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    imas preko puta merkatora na dobrinji sad sam se sjetio .
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ima lik na Ciglanama. Lik je carobnjak za elektroniku, radio uredjaje, dekodiranje itd itd. Ne bih ti mogao nikako objasniti gdje je jer je zavuceno malo. Ako znas gdje je autobuska stanica na Kovacicima pitaj nekog po radnjama tu za ElektroServisera Manku neko ce vec znati da te uputi tacno. Vjeruj nosio sam mu dosta uredjaja i svaki je napravio. A imas i u Butmiru jednog maistora dobrog ako ti odgovara tu.