Ramazanski meni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by AdoSA, Jul 26, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisam jer me tad ne boli :D, sto pomaze?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako ce ti pomoc tableta 18 sati prije :D I cimeru se to isto desava...
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ne znam,tako sam negdje procitao i nekome pomogne..
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Neko kaze treba popiti kafu na sehuru, al dje cu to ne bi ni spavo nikako :)
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kupi onu bez kofeina
     
  6. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Ja je pijem na sehuru kahvu ali prvi dan pred iftar me je isto glava boljela dugo, citam danas da netreva piti puno kahve dok je ramazan dehidriras a to nije dobro u ovom ljetnom postu, gledam da je svedem na jednu malu solju inace je punno pijem i to iz cajne solje najvece
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    koja korist bez kofeina kad se zbog njeg pije :)
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja bas volim bez kofeina,

    inace pijem kafe iz velikih solja, jer iz malih prolijem, imam taj neki 'problem' cudan od rodjenja valjda, drhti mi malo desna ruka, saka ako cemo tacnije

    najvise volim kad se kafa ohladi, takvu volim nesto najvise popiti
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    To je drugo, ti pijes zbog okusa, a ja zbog kofeina :)
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja je vala popijem i na sehuru, doduse evo proslo 3 a nisam zaspo, a valja u 6 ustati, ali neise :D
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    nista ljepse nego sa rajom sjediti dugo u noc,pucati fife i zajedno sehuriti :)
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uz Fifu bi se omrsio par minuta poslije sehura :lol:
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :lol: :lol: i ja bi,ali kad bi pucao online :D
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jana par dana prije svakog ramazana prestanem piti kafu radi glavobolje. Hvala Allahu nisam imao problema sa glavoboljom
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Mene samo prvi dan držala, ali kasnije sam i to riješio s dvije tablete neofena! :mrgreen:
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Hehehe problem je što moram trpiti do iftara da se predoziram lijekovima. Ne znam da li je to i kod vas slučaj ali kada me glava boli to nikada nije malo, bukvalno je agonija da čak i temperaturu dobijem
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pusac?
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

  19. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Pokuso bez kafe , znaci nisam je pio poslije iftara a nisam ni na sehuru i jutros glavobolja konstantna prespavo haman citav dan. Moram makar na sehuru je popiti da bi bio miran i normalno ispostiti dan.
     
  20. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Popij za iftar i posle jos jednu,maksimalno do 12 sati te dvije kafe.Za sehur je bolje da ne pijes jer kafa dize pritisak i tijelo brze izbacuje tekucinu. Ja danas srecom za sehur nisam jeo( nisam imo vremena da spremim ista smisleno) i pojedem samo supu :D .