Reklamacija misa (lag)

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by NAILS, Oct 10, 2009.

  1. Looney

    Looney Komšija

    Sa boljim baterijama možeš ga koristiti 6 mjeseci bez problema. Ja sam MS WLM 6000 gurao na Kodak baterijama punih 5 mjeseci a te 2 bat. su 4KM.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma doduse nemam pojma koliko bude baterija. Nisam imao iskustva sa wireless. Ako ove duracell mogu gurat 5 mjeseci, a mislim da su jacine 1500mAh, onda sa ovim svojima 2700mAh moze dosta duze.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne otvaram novu temu. Da pitam vlasnike logitech miševa..


    ..kako imam mx620/instaliran set point.. svaki put kada ulazim u sistem, moram u c. panelu stimati brzinu miša, i štrigirat "preciznost".

    Jel' to do set pointa ili nesto drugo ? Ne briše m ise tek tako jer za par aplikacija imam postavljene profile pa bi mi oduzelo vremena da ponovo sve postavljam a ispadne nije to problem. Pa proje nego sto uradim uninstal, znal' eko do cega bi moglo bit ?
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Imas u Setpointu opciju da postavke ucitava iz njega, a ne onako kako Cpanel kaze. Potrazi (ja ne mogu naci, posto mi se iz nekog razloga instalira SetPoint na kineskom :D)
     
  5. pac

    pac Komšija

    Imas na samom pocetku instalacije kao neku rubriku tu izaberi bilo sta, velika je mogucnost da ces naletiti na neki jezik gdje ces moci izabrati eng.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    hurmash1ca, Do sada je bilo po set pointu a ne c. panelu, ali nema u set pointu opcija za preciznost.

    Medjutim, ovo ništa ne valja. Opcija da se učitava sa c. panela je ova.

    [​IMG]

    Nasti9mam brzinu koja mi odgovara i to je kao ok. Brzina koja mi odgovara je ova:

    [​IMG]

    Nakon restarta , pokretanjem ili c. panela/opcija za miš, ili set pointa, ne znam više ni ja.. odjednom se brzina mjenja. Sporije. I sad brzina koja mi odovara je ova:

    [​IMG]

    Restartovao komp par puta aii ne mogu da skontam zasto se ovako ponaša.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    naštimam ovu brzinu:

    [​IMG]

    I kao.. ta mi odgovara. Restartujem komp i ta je brzina ok. Nakon koji minut ubrza.. leta. Duplo brže. Otvorim setpoint, udjem upcije onako. Kliknem "ok" i brzina opet ok. Nidje veze.