Reportaža [Zagreb]: Audio Video Show 2009 (+video)

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Nov 5, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    [​IMG]

    Provjerite u nastavku što je novo predstavljeno i kako je bilo:

    HD Televizija - HDTV eZine » Reportaža [Zagreb]: Audio Video Show 2009 (+video)
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ne bijah, instalirao muziku u autu :D
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Jesi vidio opaske MytByte-a na forum.hr :D Panasonicove hostese najbolje, mislim u znanju naravno :D
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma nisam čitao nešto posebno... audiofil.net temu prečešljao i to je to.

    daleko je to od onih sajmova što sam ja posjećivao kao mlađi di je bilo stvarno svega i svačega, ovo je 90% demonstracija sile.
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Jedinu informaciju koju su svi znali je da je 50% prodaje svih televizora otpada na 32" LCD-ove. Jako bitan podatak...
    Rekli su se bolje pripremiti naredne godine i prašinu obrisati naravno.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ma nije to... di je visaton, di su samogradnje, di je matching sistema iskusnih lisaca koji su od 1000-2000€ izvukli sistem da ti yaya otpadnu, di je car sq/db, višekanalne instalacije, demo rooms etc.

    ne kažem ja da nema znanja u uparivanju marteen spikera sa pripadajućom elektronikom i sl., ali ono jebote raja ima prosječnu plaću 5000kn... polako jebote :D
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Dobro syss kaze, lako je upariti pojacalo i zvucnike od 100 000 eura to najcesce radi do bola, ali napraviti sistem za par hiljada da radi fantasticno e to je umjetnost. :D