Road to Episode III

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Apr 26, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Prvo je trebao biti samo jedan film,pa triologija,pa druga(tj prva) triologija,pa sad te pod-epizode..
    ..ako ne umre eto nam 7-8-9...itd(nije da se zalim).
    Jesi li pogledao SW Revelations?(skinuo bi ga al jedva dovde imam limita)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    pogledao trailer, citao komentare.. pa valjda izgleda pristojno.. mislim, ipak sta su ljudi sami napravili je za respect.
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Svakako...pogledachu pa javim.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    revelations je lud, a inace jos samo 4 dana.. vjerovali ili ne, bice premijera i kod nas na vrijeme..
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako gledas po vremenskoj razlici onda cemo ga vidjeti prije Amerike i Kanade. :mrgreen:
     
  7. monK

    monK Komšija

    ROFLMAO...upravo sam to htio dopisati...
     
  8. Esh

    Esh HWB

    respect
     
  9. Esh

    Esh HWB

    eh, pa hajmo komentari 8)
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Dobar film gledao sam ga stvarno je mocan. Vjerovatno najbolji Star Warez film.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    pa ne bih se slozio da je bolji od originalne serije (IV, V, VI), ali je svakako bolji od I i II.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja cu cekat da iii dodje na dvd i onda svaki dan po jednu epizodu dignem

    sve sam pozaboravljo a i oni na hrt seru jer nisu pustali redom
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Volim surovost i brutalnost kojom odishe trojka.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trojka mi je bolja od svih epizoda osim Ep. IV - original je ipak original i ima atmosferu koji ostali nemaju (pogotovo Ep. I i II), a i glumacke izvedbe su puno bolje od "nove" trilogije. Nije savrseno, ima nekih sitnih bugova, ali je ipak fenomenalan. Bice jos dugo, dugo tehnicki najsavrseniji film. Djelovao mi je prekratak - pa ga idem jos jednom pogledati u Apolo. A dvd izlazi u novembru ili decembru, tako da ti se ne isplati cekati Ahmete.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Ihh film je za kina bash pusti se kuce.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    ma zavisi od ukusa.. hdtv/projektor, 5/7.1 (altec recimo) i udri po kokicama 8)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ili napraviti svoj IMAX projektor u kuci :mrgreen:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    ma ja, haris je haris 8) n. portman nije bila na nekom nivou kao recimo u II (osobni stav), ali mislim da je ovom novom serijalu svakako trebala bolja glumacka postava... do vraga, to su mogli priustiti, no poznavajuci lucas-a, ako se ikada VII bude snimala, nece ni biti glumaca :D

    sto se tice "tehnicki najsavremenijeg" filma, mislim da ces vec ovog ljeta vidjeti par filmova na nivou, a ako si gledao neki od intervjua sa lucasom (u zadnjih 3-4 mjeseca) mogao si cuti i o nekim problemima, "omaskama i premazima" 8)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Epizoda II je imala oko 2000 CG efekata, a trica jos i vise. Mislim da to nema dosad nijedan u kinima prikazivani film. Normalno da je bilo problema kad je 90% filma CG. Samo treba pogledati prvu scenu sa borbom iznad Coruscanta ili duel na Mustafaru- dosad nije niko slicno nista napravio.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    ''HDTV, 7.1 Sound....''


    Lakshe ti je MeetingPoint zakupit na jedno 20 god.