Rocket League PC/PS4/XBox/Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Jul 17, 2016.

  1. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Haha :)

    Ragnarok imas pravo, bas takav osjecaj. I onda kad gubis, daj samo jos jednu da dobijem...da zakucam koji gol i tako ide i ide vrijeme...

    Igra je super zabavna pogotovo kad prodjes prvih 20-30h i dobijes neki osjecaj :)
     
  2. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  3. Tensai

    Tensai Komšija

    nenji_avero likes this.
  4. Tensai

    Tensai Komšija



    Nije neki spektakularan game ali sam imo par super odbrana i jedan lud gol koji je više sreća nego pamet.
     
  5. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Fino ti to :)

    Preporuka, skini OBS i malo izgooglaj postavke za snimanje. Imaćeš bolji kvalitet i nećeš imati glupi natpis na vrhu ekrana :)

    Plus imaš puno bolju kontrolu snimanja :)
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    Hocu, pogledam. Može i bandicam lijepo snimit ali mi je PC kanta za toga pa moram stavit na low kvalitet. Ako budem jos snimao gameplay potrudim se oko kvaliteta.
     
  7. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  8. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  9. Lamagician

    Lamagician Komšija


    True :) ja sam jos na odvikavanju...znao sam upalit pola sata pred spavanje i ozbiljno naskodi snu :)
     
    nenji_avero likes this.
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ako hoćeš da legneš ranije nemoj igrati RANKED ...... :rolleyes:
     
    nenji_avero likes this.
  11. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Unranked majka za opuštanje, zezanje i trening

    Ranked je za mazohiste poput mene :D
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Problem ranked je sto te zna ubacit s nekim levatom da sebi kosu cupas...taman doguras neki gold opasan i onda te takvi unazade. Nagledas se i onih sto sami sebi zabijaju golove u koristi svojih prijtaljea u drugom timu isl. ma svega. generalno mi nije uvijek jasan matchmaking sistem :)

    Nisam usao 7 dana zbog nedostatka vremena i sinoc kontam hajd pred spavanje pola sata da bacim koju partiju....kad istekla xbox live pretplata....zaspao ko top i spavao mirno cijelu noc :)
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Upravo o tome ti govorim. Ja ne mogu da doguram na diamond nikako zbog takvih debila. Ne znam kako uopšte igraju sa igračima na platinum nivou. Počeo sam ih prozivati "Rank Leacher!!!" čekam samo da mi banuju chat jedno večer.
     
  14. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Chat mi je bio na mute 3 dana. Igra deinstalirana, kvalitet zivota bolji :D
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Igram Destiny 2 na PC-u tako da uđem samo povremeno da se iznerviram i ugasim. Zapeo na Platinum i ne ide dalje da ga hebeš.

    Imam osjećaj da su isprogramirali da te spaja sa igračima koji ne kupuju ključeve za loot boxove i koji ne igraju često kako bi pružili što bolji ugođaj igračima koji plaćaju.
    Ako misliš da to nije moguće pročitaj ovo:

    https://kotaku.com/activision-patents-matchmaking-that-encourages-players-1819630937
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Haha, isti sam...Forsaken na PC-u me uspjesno izlijecio od RL-a :)
     
  17. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Kao da jedno mora isključiti drugo :)

    Ja igram uporedo Witcher 3 i Rocket League
    Kad sam za avanturu - Witcher (i obično tako imam neki dobar SP naslov), a kad hoću da se takmičim - RL



    Ima li zainteresovanih da napraivmo neki sedmični ili mjesečni dogovor, pa da se okupljamo u isto vrijeme na RL, malo pucamo turnire isl.?
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ja sam na raspolaganju samo u nocnom terminu iza 12h, dok mi djeca ne porastu dovoljno da ih ne moram tjerati da spavaju :p
     
  19. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Može se vikendom organizovati i kasniji termini :)

    Naravno, gledaću da prilagodim organizaciju većini, pa nadam se da nećete zamjeriti ako nekome ne bude 100% odgovaralo.
     
  20. Tensai

    Tensai Komšija

    ja igram skoro svako vece oko 9-10. Ima cak i moj link za steam profil o ovoj temi pa ko hoce nek doda.