Rocket League PC/PS4/XBox/Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Jul 17, 2016.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Vidim da nema otvorena tema za ovu igru pa rekoh da vidim ima li neko da igra povremeno ovu igru bez obzira na kojoj od platformi?

    Igra je nevjervatno zabavna i fantastična igranje turnira. Prema onome što sam vidio predviđam da će biti jedna od vrhunskih ESports igara kada se pokrene inicijativa za to.

    Pogledajte samo video finalne "utakmice" jačih timova:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    I meni je vrlo interesantna ali je jos nisam "pazario".
    Trenutno joj je cijena 20 USD na Xbox marketu.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako imas sa kim igrat, igra je cista pisanija. Kad igras 4x4 i u tom silnom krkanluku, svi fulaju loptu, meni suze krenu. Stvarno jedna od najzabavnijih igrica.
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    S obzirom da zajedno mogu igrati XBOX i PC igraci moglo bi se ovo ganjati :)

    Kad dodjem kuci kupujem ovo aBd, pa ko bude htio da probamo odigrati koju partiju :mrgreen:
     
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Imal ko da igra ovo kino, odlicna i zarazna igra ;)))

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  6. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Ja ga igrao 3 dana dok je bio free weekend, kupio igru i otkako sam je platio nisam ni upalio :lol:
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa i meni ce dosaditi ako budem sam igrao :)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    U suštini ja odigram svaki dan 4-5 partija, nekada i više. Toliko me igra zanese da ne znam koliko sam ih više odigrao i dok se okrenem 2h ujutru :D

    Što se tiče mog nika koristim svoj sa Steama : Anu'Ur
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Moj nick je Efbija

    E sad kako ustimati da se igra zajedno ? Koliko vidim nema u igri opcije da dodajes prijatelje...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Poslao sam ti invite u FL preko Steam-a.
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Kako stvari stoje ne postoji mogućnost da dodas crossplatform prijatelje. Za to bi morali implementirati listu prijatelja unutar igre a to jos nisu. Postoji mogucnost da se odigra privatni mec:

    "You create a Private Match, make a name/password, give them (and anyone else that you want to play with/against) the name/password and after everyone joins hop in the match. You can't party cross-platform and queue up online at the moment."
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ma ja, tako sam nesto i ja skontao. Jedino napraviti private match pa da nas ima jedno 4 do 8 pa izmedju sebe. Znaci trazi prijatelje sa Xbox-a

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja je kupio za nesto malo preko 3$ na plati.ru. Region free :D
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    PC ili Xbox ?
    Ja i Zoi nocas malo igrali, 3v3 lose prosli, fali nam jedan. 2v2 dosta bolje :)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pc


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hajde daj Steam nik.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    dmr
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Isprobamo nocas ja i kolega. On kupio preko Steam ja na Xbox. Ne moze se ubaciti zajedno u party ali se moze kreirati private party, poslao mu name i pass i slatko smo odigrali par partija. Ako ima zainteresovanih mogli bi ovako napraviti party i igramo izmedju sebe, cak i chat funkcionise samo je on aktivirao xbox app na pc. Vidit cu sutra da napravim party i ostavit cu podatke ovde, xbox mi svakako radi 24/7 :)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Evo kreirao sam sobu, samo trazite hwb, nema password. Stavljen je soccer, random mape, 3v3 sa botovima rookie. Ja cu nekad nocas biti u kuci pa ako nas bude da odigramo

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  20. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hajde probat cu nekada veceras sa PC-a pa cemo vidjeti da li radi.