roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. postal dude

    postal dude Aktivista

    hajde Bogati ima rezervni kljuc ucice na druga vrata. hehhe
     
  2. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ja kupio Hacker i sad donio u razred ja i frend citamo, kad dodjose petorica isto iz razreda, jedan od njih navodno neki strucnjak za komjutere :lol: , i veli kao oni mogu dati tebi DVD i casopis za 8KM kad je DVD 10maraka, nas dvojica zbunjeno gledamo u njih, uzima onaj strucnjak u ruke DVD i veli "A bogte ovo nije ni DVD, mora biti plav odozdo" :D , sto je najgore on tvrdi nama dvojici kako smo mi glupi i nista neznamo, i jos je provalio, mi se zapricali o kompjuterima i on meni veli kupio sam ja sebi sad graficku Radeon 9250 sa 128MB to ti je sad jedna od najjacih, ja opet :shock: , pitam ga kakav je kuler na njoj veli nema kulera, samo ove nove od 256MB dolaze sa kulerima, neznas sta je veca tragedija: to sto on mjeri sangu grafickih po MB, ili to sto misli da je 9250 jedna od najjacih kartica ili to sto ga njegovo drustvo smatra "Hakerom" :D
     
  3. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    To je normalna pojava, i uopce me ne iznenadjuje, nego meni je najjace ono za bu tut.
     
  4. wacko

    wacko Aktivista

    Ace svaka ti cast sto si ovo podjelio sa nama :mrgreen: Emocije su me drzale sta vremena, suze mi ptoekle......... :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hahahhaahhahahahhaha
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo udje lik, pita imam li kabal da spoji zvucnike na PS/2!!
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    jos jedna situacija :)

    zove lik na telefon, kaze kupio racunar prije jedno tri mjeseca, pa sad hoce da reinstalira sistem. Pa, kaze, gledam sad, niste mi poslali CD. reko koji CD, cuj koji, kaze, pa windowsa! :D


    e sta ja sad da njemu kazem? :D:D:D
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Priča meni Emir(GA forum) kako ga je drug iz razreda( informaticka skola) pitao ima li pržač na kompu. Kaže on da ima i pita što?. Ovaj govor ida i njem usnimi pržač na CD da i on kod sebe može pržiti CD-ove pošto on nema pržača :lol: :lol: .
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Poslije ovog mog posta, tvoj je post veći spam od FreakLessovog.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovo i nije toliko smijesno koliko je zalosno;

    Danas me zove lik. Naime instalirao je Aidu, i pod maticna mu je pisalo da je bios stariji od dvije godine i da ga je potrebno zamijeniti. I tako mene lik zove i pita gdje ima kupiti bios, ima li na pijaci kod mercatora?!
     
  10. san

    san Aktivista

    e ovaj je dobar reci nema kod mercatora ima na otoci :lol: :lol:
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ima li ko da hoce kupiti disk od 30 GB pun muzike za 110KM. Još ne mogu doci sebi :lol: :lol: m ima covjek pravo, dok ti pokupuješ CD-ove :lol: :lol: .
     
  12. 3125

    3125 Komšija

    Da ste vidjeli juce, neki me lik uhvatio na MSN-u da mu pojasnim kako da pređe u free zonu. Prvi peh sto mi je "zaboravio" reci da mu komunikator radi i sto sam ja pokusavao "strucnije" stvari (a samo u komunikatoru trebalo kliknuti predji u free zonu-ja mislio ne moze cim mi se javlja).

    Nakon par minuta uspije otvoriti DOS i ja mu kazem
    "ukucaj ipconfig"
    "ukucao sam"
    "pisu li kakvi brojevi?"
    "ne"

    i nakon 10 min se ispostavilo da nije kliknuo enter nego da je samo upisao :shock:
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Jel imo 80 godina?

    Ako ne, onda je ozbiljno glup
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Ma jok, neki klinac.
     
  15. jeretik

    jeretik Komšija

    Citam ja test diskova u Infu na regrutaciji, kad prilazi onaj tip sto nas vodi kroz regrutaciju (prije toga je pametovo kako mi zna oca), gleda u HDD-ove i kaze meni: "Dobre su to graficke kartice, ja sam sebi kupio jednu ovakvu (pokazuje na jedan HDD), pratim ja to, dobri su kompjuteri" :lol:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Mene jedan momak pita: ''kako da skopcam volan na kucno kino'' :shock: :lol:
     
  17. Tenga

    Tenga Aktivista

    Imam i ja slicnu: "Igram Vice City na CD-Playeru"

    Par non-hardware related:
    "Znas, moj babo je neki veliki ku*** u Armiji BiH, ja sam sa nijm letio u Apache-u, sjedili ja i babo nazad a naprijed dva pilota"

    "Znas ti da ova igra Brothers In Arms je stvarno po istinitoj prici, od svih americkih vojnika koji su otisli u drugi svjetski rat, samo ih se dvanaest vratilo" <-(!!!!!!!!!!!!!!!!)
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    pa na receiver... kako drugačije :D
     
  19. Tenga

    Tenga Aktivista

    Evo jos jedna, fresh off the block:

     
  20. 3125

    3125 Komšija

    Ovako moja profa informatike. Neka se cura (glupa kao tocak) zali profesorici da kuci ne moze da otvara neke stranice na netu, nesto ona prica, neke gluposti, a profa ce samouvjereno:

    "To je sigurno problem do nekog .dll file-a"
     
Thread Status:
Not open for further replies.