roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iPlay

    iPlay Komšija

    Skino frajer pjesmu (mp3) sa p2p programa, kad kroz 15 min, vidi lik kako taj isti frajer skida sa njega pjesmu, bas tu koju je on skinuo malo prije... posalje mu pp
    - "Jarane, zasto skidas tu pjesmu opet kad je vec imas?"
    - "Odgovara ovaj njemu, pa ti se je uzeo od mene, vrati mi je!" :shock: :|
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    U toku objašnjavanja neke stvari jaranu.

    "I jelde kad skontam matičnu trebam nabavit još ROM da ga ubacim?"

    I nisam ga ispravio, bio sam pospan.
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Mozda je imo noglosok, pa je nenamjerno pogrijesio :lol:
     
  4. 3125

    3125 Komšija

    Terminator: "pa jbg ako je izaslo prije 15 godina ne moze se ni porediti sa ovim sadasnjim"

    rijec je igrama i igrivosti
     
  5. monK

    monK Komšija

    Pita me čovjek:

    "Ima li se gdje uzeti rezervnih slova za tastaturu?"
     
  6. 3125

    3125 Komšija

    Ja mislim da je ovo sad najveca provala ikada:

    Jutros tengi preko msn-a objasnjavam kako da instalira scct. Odma na pocetku mi je rekao da ne moze kopirati sliku na disk, jer mu je fat32, pa ne moze imati toliko velike fajlove. I dignemo mi sliku preko daemona, sve ide redom, kontam ja nece trebat kopirat, kad na kraju, treba iskljucit cd i node preko sf nightmare-a. Kazem ja njemu da disable-a node, cd... "i sad probaj pokrenut".
    On otvori my computer i kaze mi kako i dalje ima citac u my computeru iako ga je iskljucio. Ja se cudim kako to (a svo vrijeme pokusava iskljuciti cd sa kojeg daemon ucitava sliku :shock: :shock: ) ponavljamo mi, a ni da pomislimo da se taj cd trenutno koristi. Sto je najgore ni ja ni on se nismo toga sjetili i meni je to tek za dva sata palo napamet.
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Pita mene jaran zasto mu se u fifi ne tresu mreze.Meni do zahebancije i kazem mu da treba nabaviti ''program za tresenje mreza''.Covjek se slomio trazeci program po netu. :)
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    ma fenomen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    "ja imam modem ugradjen u hard disk, pa me zanima mogu li ja ugraditi i onaj za onaj brzi internet preko kablovske... ili moze i ovaj?"


    e sta ja sad da kazem :D
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    ostao sam bez rijeci
     
  11. 3125

    3125 Komšija

    Eno na bihnetovom forumu neki lik ima problem i daje screen ovako
    [​IMG]
    :mrgreen:
     
  12. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ha Ha Ha

    Neki dan na času Informatike odgovara moja prijateljica (incijali Č.A.) pitanje kako treba rukovati sa računarom ne znam tačno nešta tako. I sad ona ne zna odgovor i šapće joj B.D. da trebamo koristiti izolovane kablove, međutim ona je rekla IZOLIR TRAKA, doduše plava je :shock: :idea:
     
  13. Ace_

    Ace_ Aktivista

    profesore jel mi to trebamo na one kockaste cd-ove spremiti? :D
     
  14. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Jedan je moj jaran jos 3 razred gimnazije pito mozel mu ko skinut zvucnu karticu s interneta. Da nisam bio tu ne bi vjerovo prije toga je imo komp jedno 7 godina.
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Mozda se samo salio. :) :)
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Mislio na drajvere...
     
  17. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Jučer, na pitanje o Hard Disku sam odgovorio da ima 160 GB, kaze on, nije ti ovaj novi sto se mjeri u satima, reko, ne kontam, pa kaze sada se mjeri u satima, pise ono 160 SATA.

    Stid me bilo da ga ispravim.
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    pa reci mu da je 160 sata bolje od 300 ata... ovaj se mjeri u atima :D

    ako se složi sa tim, onda ubaci u jednadžbu i ati grafičke pa da vidiš belaj :D :D
     
  19. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Profesori Informatike su danas seronje prave. Sorry na izrazu moderatori, ali tako je... Čuj on meni govorit, pokvari se kompjuter ako puno puta ubacite cd :| Ako će nas neko takve stvari učiti, bolje je da nas i ne uče. Mislim kad bi mi syss, enis, sulu ili neko tako predavao Informatiku (ne mislim meni nego, onim što nemaju kompa kući ne znaju šta je u stvari komp) više bi naučili nego sa ovim danas, koji imaju samo kurs završen. :evil:
     
  20. -aMiR-

    -aMiR- Novi član

    @dzahdo
    cekaj jos smo kad te podju uciti petlje if then else :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.