roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije to roflmao, to je beton :mrgreen:
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i to armirani :) :) extra je lik napravio :)
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    a haman da je cvajkan i na ekranu (sudeci po haubi), jos da to ide preko racunara pa skontati nekako da ti brzinu pokazuje na instrumentalci 8)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam se još razmnožavao pa ne znam da li je normalno jer ne provodim plaho oko mališana ali..

    ..sestrin mali, u januaru napunio godinu dana. Ja ga slikam sa aparatom a on se nagne da vidi svoju sliku. Ja mu okrenem aparat da mu pokazem a on prstom po ekranu da slajda. Konta touch screen kao na telefonima od roditelja sto zna nekada maznuti. E svašta.

    Pa mu ja onda lafo, on prstom slajda a ja na dugme prebacujem. Koji kralj.
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Neces vjerovati kako klinci brzo prihvataju tehnologiju i kako brzo uce promatrajuci sta mi radimo. Ili se meni cini ili su ove moje cure pametnije od mene X puta :D Starija je vec sa par godina znala upalit racunar, kliknut na ikonu browsera (njen mali mis je uvijek stajao pored mog) te na ikonu YT-a i naci crtane koji su na main pageu da gleda... Ja sjedim u dnevnom boravku kad odjednom iz sobe cujem muziku, uletim tamo kad imam sta vidjet :D. Da o malenoj od 2 godine i njenom borbom sa tabletom ne govorim :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja kritikovao sestru kako se ponaša s njim. Govorim mu ovo govori ono, rekoh bona ne razumije on nista, ne zna gdje se nalazi. Ma vraga. Zna se igrati "sakrive" ko veliki a prije 3 dana tek prohodao.. haha.

    Bas me zanima da li ce se taj ubrzan razvoj mališana odraziti puno u punoljetnosti ili ce stagnirati u nekom periodu.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    tako je i od moje sestre mali, prije spavanja morao je prelistati bar jedno 50 slika, isto na touch onaj slajd lijevo desno

    evo ga sad 5 godina ako Bog da sad ce mu u aprilu, malac zna sva velika slova, meni nekad na fb napise poruku DAJOSTARADIS, ali ne zna jos odvajati niti mala slova, meni juce sestra rekla da ne zna mala slova citati, a i ja njemu nekad odgovorim doduse malim slovima, sad mi zao posto ne zna citati ta mala

    a naucili su ga dosta toga, sam upali pc, udje u chrome, ukuca igre123 i igra, zna dosta igara vec, naucio i kontrole, zna uci i na youtube, mickey mouse, pink panter, pepa prase su glavni
    nekad je samnom igrao battlefielda, ja upravljao a on pucao

    neki dan bio na kompjuteru on, i nije htio ustati da ja sjednem, i meni prekipi i iskljucim ja pc iza tamo na napojnoj preko onoga prekidaca on to nije vidio, cim sam iskljucio, on ustao i gleda dira kablove da nije do njih ne bi li sta popravio da moze nastaviti igrati

    takodjer dosta igara igra i na telefonu, ja samo nekad poigram flappy birds i angry birds go, kad jednom udje tamo 5 novih igara, reko sta je ovo, kaze on dosadilo ove igrati pa ja skinuo nove

    malac je mashAllah dosta naucio, samo ja mu ne dam toliko da sjedi za pc.om i telefonom koliko moji, al eto, pustaju mu ja ne mogu tu nista, najgori mi je tata, on na svom telefonu ima hrpu igara, jos kad mu on da da igra njemu drago pa izadje udje iz jedne u drugu igru ne zna koju ce igrati :D

    a od malena se uci, tako je uvjek bilo
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moja mala, sad u maju ce 2. godine napuniti, regulara uzme teblet, otkljuca ga, upali IE, ima ikona youtube, pokrene i oplete po pepi prase :) Moju lumiu 920 isto, otkljuca, udje u kids corner i igra se nekakvih igrica, slusa muziku plese... jebaji ga, kad djeca odrastaju uz tehnologiju. Vec sama se popne za desktop i mis uzme u ruku i vidim da je snimila sta ja radim, pa ga gura i klikce, samo jos nije povezala da upravlja kursorom... u glavnom, najebali smo kad ova generacija odraste :)
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    nije me jednom rodjakova mala nazvala preko vibera, normala uzme telefon, nadje viber i po slikama opleti sa zvanjem, naucila i da upali spikerfon da bi bolje cula i milina, ima haman 2-2.5 godine :)
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tesko njihovim kicmama i ocima :)
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja na telefonu drzim kljucanje sa onim tackama. Nikome ne govorim kako ide kombinacija, kad jednom prilikom zeni nesto trebao telefon i pita kako se otkljuvaca. Meni nesto bilo mrsko ustajat, kad malisa od 6 godina uze od nje telefon i kaze joj " Mama, okreni glavu, ovo je tajna sifra" i otkljuca joj telefon. Meni se vilica odvalila :lol:
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Hahahah epic. Šega onda nas sa LEGO sistemima u njihovim godinama ali opet.. i dalje sam za da se i to forsira. Samo kako DMR kaze, treba ih kontrolisati i ako ce biti nemoguce.. da ne srede kićmu i oči kada se budu razvijali tokom osnovne pa i srednje škole.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    http://www.ign.com/articles/2014/03/03/ ... ic-dispute
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da ljudi moraju zaraditi na necemu ali kako sramotan video. Jos kada bi uzeo u obzir da je i samsung sponzor ovdje.. ne vidim zasto ne bi bio, no comment. Gdje ide ovaj svijet.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. selvin

    selvin Moderator

    Otvorim ovaj novi market.ba da malo procackam, resetujem password koji sam zaboravio i naletim na ovu konverzaciju od prije 5 godina, kupovao ja neki socket 775 CPU. Obratiti paznju na model procesora :D
    [​IMG]
     
  19. extibo

    extibo Komšija

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Generalno ne mogu da stavrim da je toliko tesko staviti tajmer da se uslikas kada vec imas potrebu a ne da to radis po halama i ogledalima. No sada je tesko roditelju kliknuti dugme za slikanje djece pa moras imati i aplikaciju za to:



    Kuda ide ovaj svijet. Ali jel'... bolje i ovo nego glava u frižideru?
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017