roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    haha dobra ova

    a gore na ovu temu oko djece...logicno je da djeca sve upijaju a mi i ne obracamo paznju na to
    pa tako u porodici gdje se psuje,dijete psuje sa 2-3 godine a moguce da mu psovka budu i prve rijeci

    onda sada,kako roditelji samo sjede,gledaju u komp,mobitel ili televizor,tako i djeca to kopiraju
    da recimo roditelji izacu vani pa rade nesto,voze biciklo,ili nesto peto,djeca bi isto to radila

    zato se vise ne cudim sto osobe sa 18-20 godina ne znaju nista,nemaju radnih navika,nemaju hobije,ne bave se sportom...sve im se desava u diplayu monitora ili telefona
    ko mi ne vjeruje,neka poprica malo sa srednjoskolcima i ovim sto su tek krenuli na fax
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

  3. NAILS

    NAILS Moderator



    Izlazi za prvi april. Na sta bacaju resurse, ccc.. ali nije lose, dva mjeseca rada i naplatis cenera.

    Inace mislim da je lik iz Bosne. Zivi sada negdje Nor, Swe ili gdje vec.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znaci tako je nastao... :)
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    [​IMG]

    :smt005 :lol: :lol:
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mislim da je ovo iznad ipak model iz serije GALAXY NOTE
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ovome bolje pristaje poruka: 'How iphone users feel when they get Samsung Galaxy S4'.
     
  11. Peacemaker

    Peacemaker Aktivista

    Provale s google prevodom HWB foruma

    Engleski nam nije maternji ali smo jako bolji od google :mrgreen: , jos sam izabrao relativno laganu temu: http://translate.google.com/translate?s ... t=&act=url
    Ako je post bezveze, brisite. Meni je sega pravo kad naletim na moj preveden post.

    SS: [​IMG]
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Patetnt trolovi su u velikom zamahu i ako vec neke sudije pokusavaju da ih otjeraju, doslovno. Evo jedan epic.. patent na playlist... hahahha:

    https://www.youtube.com/watch?v=bLO95-sRaYE

    Vecina patenata i jeste bizarna, i ganjaju male ljude koji se ne mogu boriti na sudu pa im traze par hiljada "da se sve to zavrsi". Ono sto je jos bizarnije do sada bilo jeste da su ljudi koji su zavrsili na sudu, i ako oslobodjeni, placali svoje troskove suda koji nisu ni malo jeftini.

    Takodjer ima slucajeva gdje ekipa advokata koji tuze XY osobu zastupaju neku Ž osobu koja uopste ne postoji. U biti, gomila advokata koji su nasli rupu u zakonu pa vrse eksploataciju na maloj raji.
     
  13. _amar

    _amar Aktivista

    Prebaci da ti prevodi sa Bosanskog na Engleski, a ne sa slovenskog. Zato i nemas potpun prevod!
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Citajuci njihov zahtjev, fulali su entitet :wink:
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa da, ocito je cilj bila policija RS-a, jer zahtjevaju prizavanje Kosova, a znamo da se Rs tome debelo protivi :) taj fail je jos jedna karta za ulazak na ovaj thread :D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    :lol: :lol:
    [​IMG]
     
  18. X-Factor

    X-Factor Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    morao sam :D nije IT...

    [​IMG]