roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj skidao film na dialup :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nije se nekad moglo ni pauzirati..;) pa kad pukne “velik” dl ili skines korumpiran file..
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa ja, bio aktuelan xvid format + BSPlayer :) film od 200MB :D :D :D :) vecina dl providera nije dozvoljavala da nastavis download nakon sto pukne konekcija. Hajd sve ponovo haha :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa kakve ste racune za to dobijali? Ja sam pjesme skidao, chatao, pa dodje racun 200KM. Tako par puta i evo ni dan danas nemamo fiksni u kuci, puko ocu film :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa tamo negdje 97, taman dobijes Op na IRC-u, kako da napustis kanal? Mora neko da cuva strazu :D
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mnogi ne znaju sta je irc, krstarica, prije irca se chatalo na bosnia.ba :) pa msn, pa aim, pa paltalk, pa yahoo messenger. Kad se pojavi dernek jbt haha :) a ostavis download preko noci, poslije ponoci do 7h ujutro net bio free placao se samo lokalni poziv do servera u zenici :) kad dostignes max brzinu od 7 KBps na 56K modemu osmjeh od uha od uha, jer je obicno speed ~5KBps :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Skoro odem do internet kluba i covjek chata na mIRC-u :D
     
    Esh likes this.
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Haha znaci to jos nije umrlo :) zar postoje internet klubovi jos uvijek jbt? Svaki kafic ima net for free. Narucis pepeljaru i casu vode i surfas cio dan :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod nas je jedan ostao sto ja znam i to CRT monitori, zute se od duhana, par miseva kuglasa :D Ima cak i jedna videoteka.
     
    heroic likes this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u gracanici ima jos jedan internet cafe...a to je vise sto covjek koji to drzi usput i popravlja racunare a najjace je sto se jos uvijek prodaju igrice na DVDovima,barem kod ovog
    ja bio prije par mjeseci kod njega,trazio neki dio i udje lik,ovako oko 40 godina...naruci bruku igrica da mu sprzi...jedan dvd je 3 KM kod ovog ,mislim sa igricom,filmom ili cime god hoces haha
    sto se chatova tice,bolchat je jos uvijek ziv...idite na bolchat.org a mozes i preko mIRC klijenta,isto ti dodje...krstarica isto ziva
    to su posljednji mohikanci i odrzavaju ljudi sto su krajem 90tih bili glavni irceri :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    U Zenici u Šoping centru ima internet klub i igraona ujedno. Bude ljudi za kompjuterima, dok su na igranju većinom djeca koje mame ostave da budu rahat u šopingu :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Reznor

    Reznor Overclocker

  14. Esh

    Esh HWB

    Metal Gear Survive like many other games requires the player to create a character in order to start the single-player campaign or play online. Everything is fine up to this point. However, only the first save slot in Metal Gear Survive is free. Players who want to do a second playthrough and keep their existing character will have to pay Konami for a second save slot. Each new save slot costs 1000 Survival coins. Therefore, players will have to spend at least $10 to buy 1150 Survival coins to purchase a save slot.

    https://www.techpowerup.com/241805/...-for-a-second-save-slot-in-metal-gear-survive
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Bas me spuca nostalgija nesto u pm. Good old days

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. parachuted9

    parachuted9 Novi član

    bilo je dobro jer nisi imao bolje, sad se sigurno ne bi vraćao na to :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Konacno prava upotreba za AR:

     
    heroic and Vedo like this.
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kontao sam ovo staviti na mining temu al više je za ove :D

     
    zippoo likes this.
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    haha dzaba on rudari,ovaj digitalizuje...ode sve na ruckove :D
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija