Samo da jos jednom "pofalim"

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Spider, Dec 8, 2004.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    E raja meni dosadno :lol:.Salim se,pisem ovaj post,slusam eminema (mockingbird) i gledam neke seste forume onako bezveze!!I sad primjecujem uveliko da je na dr forumima(ne bas svim) situacija kao u hladnom ratu.Zasto?Ne znam ni ja jer na vecini foruma neko kaze rijec drugi ga odmah "poklopi" gdje naravno dolazi do svadje.Dok na ovom "nasem" svi se odnosimo fer i korektno i prema novim clanovima a ove starije da ne spominjem.Otkako posjecujem ovaj forum nisam zapazio neku veliku svadju.
    Svaka cast i enisu jer se odnosi kao pravi administrator (nije ulizivanje tako mi alaha),zamislite do sad nije bio ni jedan ban pa zar too da ne "pofalim" 8) .Dok se negdje banovi dijele kao...ma znate vec :roll:
    Tako da bih volio da na ovom forumu ostane sve kako jeste tj "toplo" (ne mislim na izgled stranice).
    eto pozzz svima valjda necu dobiti ja prvi ban :D
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    ovdje samo dolazi do netrpeljivosti na OGLASIMA i ponekad ako neko predlozi ti4200 (syss I watching you) :lol:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i mozda ponekad na ATI vs NVIDIA threadovima :mrgreen:
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    jedini normalan forum.....
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ma svi smo si super... osim delorena, on nije kul, ja doduše jesam :D :D nhf stari... znaš da je šala.
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Kako je lood :lol:
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    A ja sam najveci spammer na forumu :roll:
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    nisi, ja sam... pa pogledaj kolko postova imam :D
     
  9. Shilje

    Shilje Aktivista

    sigurno medju najboljim forumima.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    pa i meni je drago sto je ispao onako kakav normalan community.. nema nas puno, ali tu smo da se malo "druzimo", pomognemo kome treba, razmjenimo misljenja i diskutujemo o oglasima, naravno 8)
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    hehe znaci okrece se forum protiv mene
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma nije, čini ti se to...

    ej ljudi onaj deloren... jebate jesam ja to naglas sad reko? :D
     
  13. abasi

    abasi Aktivista

    :twisted: udri te ga :evil:
     
  14. Sleeper

    Sleeper Komšija

    spam iz raje 8)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    you don't know the power of the dark side of hwb forum :mrgreen: :mrgreen: